ua en ru

"Майже година реанімації - і смерть": в мережі розповіли про страшне вбивство тварини в Києві

"Майже година реанімації - і смерть": в мережі розповіли про страшне вбивство тварини в Києві Фото: Бобер (flickr.com/edwademd)

Реанімація тривала більше години, але бобер не вижив

У Києві будівельники вбили бобра, поставивши на нього пастку. Тварина померла від больового шоку. Про це повідомили зоозахисники Kyiv Animal Rescue Group Facebook.

"На вулиці Новопромышленной в місті Вишгороді ставку жив бобер.
Біля ставка вирішили почати будівництво, ставок засипати, а його мешканця - бобра - знищити. Навколо ставка розставили дротяні капкани, в один з них бобер і попався за хвіст", - повідомили активісти.

"Майже година реанімації - і смерть": в мережі розповіли про страшне вбивство тварини в Києві"Майже година реанімації - і смерть": в мережі розповіли про страшне вбивство тварини в Києві"Майже година реанімації - і смерть": в мережі розповіли про страшне вбивство тварини в Києві"Майже година реанімації - і смерть": в мережі розповіли про страшне вбивство тварини в Києві"Майже година реанімації - і смерть": в мережі розповіли про страшне вбивство тварини в Києві

Фото: Бобер, погиблий з-за капкана (facebook.com/KARG.kyivanimalrescuegroup)

Бобра, що б'ється в капкані, знайшли місцеві жителі, вони знайшли контакти Команди порятунку тварин пізно - лише ближче до вечора.

"Рятувальники виїхали на місце події. До моменту прибуття Команди бобер лежав на спині догори ногами, майже не рухався. Сталева петля глибоко врізалася йому в хвіст", - пишуть активісти.

У ветеринарній клініці, куди привезли тварину, є фахівець з гризунам, який і зайнявся порятунком бобра.

"Спочатку йому стало трохи краще, він встав, і навіть зробив кілька кроків. Потім пішло різке погіршення стану: утруднення дихання, судоми. Ветеринари негайно почали реанімаційні заходи, що включають штучну вентиляцію легенів, непрямий масаж серця, стимуляцію адреналіном і т. д. Реанімація тривала майже годину, але, на жаль, бобер не вижив", - кажуть волонтери.

Ветеринари назвали ймовірною причиною смерті больовий шок від понівеченого сталевий петлею хвоста.

"Майже година реанімації - і смерть": в мережі розповіли про страшне вбивство тварини в Києві

Скріншот поста облікового запису facebook.com/KARG.kyivanimalrescuegroup

Страшну смерть тварини у мережі прокоментував активіст Влад Антонов.

"Цього бобра більше немає. Вбили будівельники. Його будиночок засипали а йому поставили пастки. Бідолаха цілий день смикався в капкані з передавленным хвостом. Рятувальники не встигли. Доставлений в клініку ще живий але не витримав цього жаху. Майже годину реанімації - і смерть. Він ніколи не зрозуміє, чому і за що, просто жив у своєму маленькому ставку, поруч з яким треба терміново побудувати нову висотку для підкорювачів столиці", - пише активіст.

"Майже година реанімації - і смерть": в мережі розповіли про страшне вбивство тварини в Києві

Скріншот поста облікового запису facebook.com/KARG.kyivanimalrescuegroup

Нагадаємо, що мережу вразила історія українського Хатіко.