ua en ru

Приклад для інших міст: у Генічеську вирішили проблему бродячих тварин

Приклад для інших міст: у Генічеську вирішили проблему бродячих тварин Фото: Собака (pixabay.com/Dgdom)

В одному з притулків Херсонської області відловлюють і стерилізують собак

У Генічеську Херсонської області знайшли вирішення проблеми бродячих тварин. На базі комунального підприємства "Міськжитлобуд" створили притулок для тимчасового утримання собак. Про це повідомляє місцеве видання "Новий Візит".

Зазначається, що вже зараз в місті можна побачити безпритульних собак з червоною кліпсою на вусі. Це означає, що тварина стерилізована і не може створювати потомство.

Журналісти вирішили без попередження нагрянути в притулок, щоб ознайомитися з умовами утримання тварин.

Приклад для інших міст: у Генічеську вирішили проблему бродячих тваринПриклад для інших міст: у Генічеську вирішили проблему бродячих тваринПриклад для інших міст: у Генічеську вирішили проблему бродячих тваринПриклад для інших міст: у Генічеську вирішили проблему бродячих тварин

Фото: Притулок для собак (vizit.ks.ua)

В чистих вольєрах розмістили по одній собаці, яких раніше відловили на території міста. До стерилізації вони проходять передопераційний період. Тварин годують спеціальним собачим кормом.

Після стерилізації в приватній ветеринарній клініці безпритульні тварини ще тиждень знаходяться на карантині, собакам роблять щеплення від сказу. Якщо здоров'я тварини не викликає побоювань, тоді її випускають, причому саме в те місце, де відловили.

До речі, українські школярі зібрали понад 5 тонн корму і круп для безпритульних тварин.

Благодійний фонд "Щаслива лапа" (Happy Paw) у рамках проекту "Біоетика" з 18 вересня по 4 жовтня провів всеукраїнську акцію "Happy Гав для Сірка".

Акція, присвячена Всесвітньому дню Захисту тварин, проходила в школах Києва та областях України. За підсумками двох тижнів учнями і педагогами було зібрано 5270 кг допомоги для собак і котів, які живуть в притулках, а це втричі більше ніж в минулому році.

Учасниками акції стали понад 120 навчальних закладів. Протягом акції школи збирали корм, крупи, медикаменти, теплі речі, іграшки і лежаки, зроблені своїми руками для собак і котів. Такого роду благодійні акції показують наскільки небайдуже підростаюче покоління до проблем бездомних тварин. Найактивнішими виявилися школи міста Києва, Кропивницького та Черкас.

До акції приєдналися Маріуполь, Суми, Тернопіль та Хмельницький. Серед навчальних закладів в місті Київ були обрані переможці, які зібрали найбільшу кількість допомоги. Це гімназія №30 "Еконад", київська гімназія №287 та спеціалізована школа І ступеня №324.