ua en ru

Сім'ю бурих ведмедів з Херсона переселять на природу в Карпати

Сім'ю бурих ведмедів з Херсона переселять на природу в Карпати Фото: Ведмеді (pixabay.com/suju)

Тварини вже давно живуть в гідропарку

Сім'ю з чотирьох бурих ведмедів перевезуть з Херсонського парку в природні вольєри в Карпатах, оскільки нинішній дім тваринам не підходить, передає ТСН.

Ведмеді живуть у гідропарку вже давно. Спочатку тут оселилися майбутні батьки. Їм доводилося тулитися в тісних клітках. Пізніше їхній дім хотіли розширити та реконструювати, але виявилося, що він документально не оформлений. Тоді ведмедиків віддали під опіку місцевого комунального підприємства.

Відео: Ведмедів з Херсонського гідропарку переселяють в Карпати (tsn.ua)

Зоозахисники почали вести переговори з Галицьким національним парком, бо такі умови, як у гідропарку, червонокнижним тваринам не підходять. Паралельно комунальники спілкувалися з центром "Синевир".

Галицький парк вже готується до нових мешканцям. Тут для сім'ї приготували трикімнатний барліг. Їхній вольєр стоїть посеред лісу.

"Ведмеді дуже люблять рити собі барлоги - це їхнє улюблене заняття. З двох сторін цієї штучної насипу є забетоновані входи, щоб далі вони самі собі барлоги рили", - розповів заступник директора Галицького національного природного парку Володимир Бучко.

До речі, господиня коня розповіла, чому тварина впала посеред Одеси.