Померло кошеня, яке стало жертвою луцьких живодерів

STYLERТварини        25.09.2016 - 11:55
Фото: Кошеня - жертва луцьких живодерів (vk.com/lutskvtzt)
Фото: Кошеня - жертва луцьких живодерів (vk.com/lutskvtzt)

Волонтерам і ветеринарам не вдалося врятувати тварину, яка пережила жорстокі знущання

У Луцьку померло кошеня, над яким жорстоко познущалися двоє молодих людей і виклали відео у мережу. Про це повідомляють волонтери "Волинського товариства захисту тварин" у мережі ВКонтакті.

"Хочемо повідомити Вам сумну новину. Кошенятко, над яким знущалась у своєму відео Люба Таропіна, померло. Воно було під опікою волонтера. Декілька днів за життя кошеня боролась ветеринар та волонтер. Але, на превеликий жаль, організм тваринки був занадто виснажений, імунітет після пережитого стресу був поганий. Ні лікування, ні турбота та тепло не змогли врятувати цю маленьку кішечку", - заявили волонтери.

Активісти відзначили, що це велика втрата, оскільки кошеня повинно було отримати хоч маленький шанс на щасливе життя після жахів, які йому довелося пережити.

"Дуже шкода, що запізно ми її знайшли, втратили дорогоцінний час", - заявили у товаристві.

Нагадаємо, Луцьк приголомшила історія живодерів – 18-річної переселенки з Луганська, що навчається у місцевому коледжі, та її 20-річного хлопця, колишнього пацієнта психлікарні. Вони кидали кошеня у пральну машину, газову пічку, після чого викинули тварину з вікна другого поверху. Увесь цей процес садисти зняли на відео і виклали у мережу.

До речі, після розголосу поліція відкрила кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з тваринами та демонстрації насильства. Живодерам "світить" штраф у 850 грн. або позбавлення волі строком до 6 місяців.

On Top