ru ua

Жорстоке вбивство собаки в Києві: тварина померла в муках

Жорстоке вбивство собаки в Києві: тварина померла в муках Фото: Собака (facebook.com/KARG.kyivanimalrescuegroup)

У новорічну ніч до хвоста тварини прив'язали петарду і підірвали її

У Києві невідомі прив'язали петарду на хвіст собаці і підпалили її. Від наслідків вибуху тварина загинула. Попередньо, винуватцями важають підлітки. Деталі інциденту повідомляє ТСН.

За даними видання, пес по кличці Буба тривалий час жив на ринку і був улюбленцем продавців. Вони розповіли про тварину, відзначили, що собака була розумною, доброю і лагідною.

"Вона по пішохідному переходу дорогу переходила", - зазначили очевидці.

"Він був такий довірливий – я вам передати не можу. Ласкавий, давався в руки. Його почухали, він прийде знову, мордою в коліно, щоб його знову погладили, почухали", - розповіла одна з продавців.

Жорстке поводження з Бубою обурило не тільки зоозахисників, але й звичайних жителів району, які вийшли на мітинг під прокуратуру.

"Я не знаю, з якої причини собака опинилася на вулиці, але вона не стала самотньою, з нею спілкувалися", - сказав Руслан Ленда.

"Вона в один і той же час обходила визначеними траєкторіями. Були люди, до яких вона приходила, вона торгувала книгами з одним чоловіком", - розповіла Олена Гаращенко.

Власники собак стверджують, що з жахом чекали новорічних свят, оскільки петарди в руках дітей щорічно стають "небезпечною іграшкою".

"Ми виходили, а діти, ну, вони не розуміють – вони просто під лапи кидають собакам ці петарди. Це така розвага", - зазначила одна з власниць собаки Юлія Жаворонкова.

"Можливо, до цього причетний син одного з чиновників районної адміністрації. Я не можу називати жодних прізвищ – це здогадки місцевих дівчаток, які живуть в цьому районі і знають цих підлітків", - розповіла зоозахисниця Оксана Костюкевич.

Відео: До хвоста собаки прив'язали петарду (YouTube/ТСН)

Прокурор Святошинського району Василь Ярошовець запросив активістів до себе і пообіцяв відреагувати на інцидент. Люди сподіваються, що публічна увага не дасть "зам'яти справу".

Нагадаємо, що за законом жорстоке поводження з тваринами може обернутися для живодерів вісьмома роками в'язниці.

Раніше повідомлялося, що волонтери просять допомогти собаці, яка постраждала у новорічну ніч.

Потім з'явилися подробиці жорстокого знущання над собакою у Києві.

За попередньою інформацією, до знущання над собакою причетна банда, очолювана сином чиновника Святошинської районної державної адміністрації Києва.