#MNT: Andreas випустив кліп про складнощі службового роману

STYLER Зірки 25.10.2016 - 09:46
Фото: Andreas (Прес-служба) Фото: Andreas (Прес-служба)

У новій відеороботі виконавця показаний роман підлеглого і керівника

Пісня українського виконавця Andreasа на пісню #MNT, прем'єра якого відбулася кілька днів тому, набирає обертів в ефірі. Після успіху пісні на радіо, Andreas випустив романтичний і завзятий відеокліп.

Режисером і оператором виступили Діма Маніфест і Дмитро Шмурак. Молоду команду талановитих кліпмейкерів доповнювали також: фотограф і монтажер Lia Nik, одна з кращих стилістів України Ольга Шитова і відомий бренд One Group Phlipp Plein. За декорації на майданчику відповідала Христина Котик. Жіночу роль, як і в минулому кліпі "Нас немає", зіграла модель PlayBoy і радіоведуча авторського шоу "Вікторія Сикретс" - Вікі Вікторія.

Зйомки тривали близько 24 годин і всі чотири локації базувалися в Києві.

"Це моя перша в житті робота, коли я толком не знав ні сюжету, ні ідеї, абсолютно нічого заздалегідь. Ну, тільки пісню свою чув. Я довірив цілком і повністю процес команді професіоналів, і був захоплений злагодженою роботою, в якій панувала атмосфера повної довіри, драйву, веселощів і серйозної роботи", - розповів Andreas.

За сюжетом кліпу, Andreas всіма правдами і неправдами намагається спокусити дівчину, яку побачив на вулиці. А в результаті виявляється, що вони працюють в одній компанії, де вона, звичайно ж директор.

Нагадаємо, раніше резиденти DJ FM дали друге дихання пісні Andreasа.

Теги:  Andreas,  кліп,  премьера