ua en ru

50-річна Джанет Джексон назвала свого первістка в честь покійного брата

50-річна Джанет Джексон назвала свого первістка в честь покійного брата Фото: Джанет Джексон зі своїм братом (Bustle)

Зіркова мама і новонароджений малюк почувають себе добре

Днями відома американська співачка Джанет Джексон подарувала своєму чоловікові, 42-річному катарському мільярдерові Уисамму Аль-Мана, сина.

Як пише журнал Cosmopolitan, ім'я для сина щасливі батьки підготували вже заздалегідь: співачка з чоловіком назвали хлопчика Ісса. В перекладі з арабської це означає Ісус. Як відомо, друге ім'я брата Джанет Майкла - Джозеф, що перекладається як "бог нехай віддасть".

"Саме тому ЗМІ вважають, що ім'я довгоочікуваного спадкоємця було дано на честь покійного брата співачки", - зазначає видання.

Сама Джанет поки цю інформацію не підтвердила.

Відомо, що чоловік Джексон - правовірний мусульманин, який суворо дотримується ритуалів. За чутками, з тих пір, як пара почала зустрічатися, Аль-Ман не тільки попросив поп-діву позбутися всіх відвертих нарядів, які вона так любила, але і змусив свою службу безпеки перевіряти кожного чоловіка, який з'являється поруч з нею.

Також відомо, що пара довгий час не могла зачати дитину, однак до послуг сурогатної матері вдаватися подружжя не стало. Аль-Ман дуже хотів, щоб співачка народжувала самостійно.

Раніше співачка Пінк показала свого сина.