ua en ru

58-річна Мадонна в нижній білизні знялася для гламурного глянцю

58-річна Мадонна в нижній білизні знялася для гламурного глянцю Фото: Мадонна

Співачка з'явиться на сторінках знаменитого видання Harper's Bazaar

Популярна американська співачка Мадонна знялася для знаменитого видання Harper's Bazaar. Фотографія 58-річної артистки прикрасило обкладинку журналу.

В черговій фотосесії представлені чорно-білі знімки Мадонни, на яких вона позує в нижній білизні.

Наголошується, що артистка знялася для 150-го ювілейного випуску глянцевого журналу.


58-річна Мадонна в нижній білизні знялася для гламурного глянцю58-річна Мадонна в нижній білизні знялася для гламурного глянцю58-річна Мадонна в нижній білизні знялася для гламурного глянцю58-річна Мадонна в нижній білизні знялася для гламурного глянцю58-річна Мадонна в нижній білизні знялася для гламурного глянцю58-річна Мадонна в нижній білизні знялася для гламурного глянцю58-річна Мадонна в нижній білизні знялася для гламурного глянцю58-річна Мадонна в нижній білизні знялася для гламурного глянцю58-річна Мадонна в нижній білизні знялася для гламурного глянцю

Фото: Мадона в журналі Harper's Bazaar

У статті присвяченій Мадонні, вона розповіла, що все ще не збирається серйозно прислухатися до громадської думки і також не визнає жодних стандартів.

"Знаєте, я завжди відчуваю пресинг. Звичайно, для багатьох це звучить смішно, але знали б ви, скільки мені довелося пережити принижень. Причому більша частина принижень з-за того, що я жінка і тому що я відмовляюся жити звичайним життям. Так, я створила нетрадиційну сім'ю. У мене були коханці молодший за мене на три десятка років. Звичайно, багато людей відчувають дискомфорт, дивлячись на мене", - розповів зірка.

Раніше Мадонна повернулася до колишнього чоловіка через 27 років після розлучення.