ua en ru

"А як же бабуся?": Наташа Корольова обурилася рішенням СБУ про заборону в'їзду в Україну

"А як же бабуся?": Наташа Корольова обурилася рішенням СБУ про заборону в'їзду в Україну Фото: Наташа Корольова (1tv.ru)

Співачка згадала про київських коренях і 94-річну бабусю, яку тепер буде нікому ховати

Одіозна прокремлівська поп-виконавиця Наташа Корольова прокоментувала заборону на в'їзд в Україну, яка була введена для неї за рішенням СБУ.

Співачка згадала про наявність у неї в Україні 94-річної бабусі, яка може померти, так і не дочекавшись приїзду знаменитої внучки.

"Я навіть не знаю, як зараз донести до неї цю інформацію... Вона мене виховала, виростила. До Москви вона вже не зможе поїхати за станом здоров'я. А якби, не дай бог, найстрашніше – я не зможу її поховати! Виходить, до мами я не зможу приїхати, - адже вона теж громадянка України. Я не зможу приїхати в свій рідний дім", - заявила Королева в інтерв'ю KP.UA.

Проте найбільш прикрим у ситуації російській співачці здалося те, що рішення про заборону її в'їзду в Україну було ухвалене за зверненням народного депутата Оксани Корчинської, ім'я якої росіянці нічого не говорить.

Нагадуємо, що на 14 грудня у Києві був запланований концерт Наталки Корольової, проти якого виступили багато українських знаменитостей.