"Танцюємо у трун": Ада Роговцева розповіла про своє ставлення до війни і жіночності

Ада Роговцева розповіла про своє ставлення до війни і жіночності
Фото: Ада Роговцева

Відома актриса поділилася баченням власної місії в непростий час

Легендарна українська актриса Ада Роговцева закликала суспільство обмежити себе у святах і салютах, поки на Сході України йде війна. Про це вона заявила в інтерв'ю  Урядовому Кур'єру.

Роговцева припустила, що у втраті людської моральності можуть бути винні розшарування суспільства, зубожіння і конфліктність.

"Я над цим важко замислююся. Триває війна, а ми живемо, як ніби її немає. Ми всі повинні обмежити себе у святах і салютах. Там, на війні, мерзнуть хлопці, недоїдають, смерті дивляться в очі. І гинуть. Ось ці дві реальності мене вражають. Адже начебто біля гробів танцюємо, об'їдаємося. Це не означає, що повинне завмерти життя, але потрібно бути милосерднішими. Ця небезпека не тільки над тими хлопчиками – вона над нами", - сказала актриса.

Вона також зізналася журналісту, що ніколи не вважала себе зразком жіночності, адже з дитинства відчула тягар відповідальності за інших.

"Я така жінка-чоловік, тому що з дитинства на моїх плечах було стільки відповідальності! Стільки людей потребували не тільки в моєму уваги, але й матеріальної підтримки. Я повинна була заробляти чималі кошти, щоб вони не повмирали. І ця відповідальність стала рисою мого характеру", - зазначила Роговцева, додавши, що досі живе дуже скромно.

Нагадаємо, що потрапивши в лікарню в кінці 2016 року, актриса благословила пораненого бійця.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся