Адвокат Савченко заявив, що розчарувався в ній, як в політику

STYLERЗірки        29.10.2016 - 10:39
Фото: Надія Савченко (strana.ua)
Фото: Надія Савченко (strana.ua)

Юрист Ілля Новіков розповів, що не міг вплинути на поведінку депутата

Російський адвокат Ілля Новіков, який захищав народного депутата Надію Савченко, розчарований поведінкою політика в Україні.

“За повернення Надії додому, коли вона почала робити рішучі заяви і швидко втрачати популярність і вплив на ситуацію, я спочатку багато сперечався з нею і навіть захищав її, а потім кинув. Вона вважає, що права і може діяти на свій розсуд і говорити все, що думає, не вибираючи ретельно слова. Мені не вдалося переконати її, що це означає упущені шанси зробити щось корисне для України, розчарування і розкол. Я був розчарований більше всіх, оскільки більше всіх, крім однієї тільки віри Савченко вклав часу і сил в її звільнення", – написав юрист Facebook.

За словами адвоката, Савченко "дозволила втягнути себе в розмови про те, чи потрібно заради миру посміхатися Захарченко і Теслярській".

"Я знаю, що Савченко, як і раніше, говорить щиро, живе бідно, і в її словах, якщо вслухатися, ще можна знайти здоровий глузд, але зараз все це без толку. Вслухатися ніхто не зобов'язаний. Якщо політика розуміють неправильно, це тільки його вина. Друзі Надії скаржаться, що українські ЗМІ систематично її "мочать". Це правда. Ну а як ви хотіли? В політиці такі правила. В ці ігри треба вміти грати добре, або ніяк. І вчитися, вчитися", – додав Новиков.

Раніше адвокат Савченко розкрив секрет її візиту до Москви.

On Top