ru ua

Актриса "Кварталу 95" показала свій розкішний будинок у Києві

Актриса "Кварталу 95" показала свій розкішний будинок у Києві Фото: Олена Кравець (instagram.com-lennykravets)

Житло знаходиться на Осокорках і оформлено в скандинавському стилі

Актриса студії "Квартал 95" Олена Кравець разом з родиною переїхала в будинок, який знаходиться на Оскорках в Києві. Дизайн будинку спеціально розроблявся фахівцем, благо у Олени був час і вона нікуди не поспішала.

"Мені хотілося, щоб майбутній інтер'єр відповідав духу нашої сім'ї, її клімату, характером людей, які тут живуть", - цитує слова Олени видання HIS.

"Не помилюся, якщо скажу, що робота почалася з дерев'яної коробки. Натуральний брус, звичайно ж, вплинув на стилістику об'єкта в цілому. Будинок, побудований з екологічно чистих матеріалів, оточений живою природою, що стоїть на березі річки, не міг бути всередині пластикових і штучним..", - розповіла дизайнер Тетяна, яка працювала над будинком.

Будинок оформлений в скандинавському стилі, але холодним зовсім не здається.

"У цьому будинку ми провели літо, і мені не хотілося їхати звідси. Але, щоб зрозуміти, наскільки комфортно жити за містом, я повинна провести тут всі часи року", - зізналася Олена.

Актриса "Кварталу 95" показала свій розкішний будинок у КиєвіАктриса "Кварталу 95" показала свій розкішний будинок у КиєвіАктриса "Кварталу 95" показала свій розкішний будинок у КиєвіАктриса "Кварталу 95" показала свій розкішний будинок у КиєвіФото: Олена Кравець в новому будинку (his.ua)

Нагадаємо, що відома українська акторка, телеведуча і зірка "95 Кварталу" Олена Кравець представила яскраву пародію на популярного співака Олега Винника, ніж "порвала" користувачів соціальних мереж.

У гумористичному шоу "Ліга сміху" Олена повністю перевтілилася в співака, зовнішній вигляд якого змушує битися швидше серця мільйонів українських жінок.