ua en ru

Актрису Одрі Тоту нагородили Орденом Почесного легіону

Актрису Одрі Тоту нагородили Орденом Почесного легіону Фото: Актриса Одрі Тоту (instagram.com/audreyjustinetautou © Max Cardelli)

Популярна актриса отримала звання лицаря за особливі заслуги перед Францією

16 квітня в Парижі відома актриса Одрі Тоту отримала вищу нагороду Франції-Орден Почесного легіону. Про це повідомляють західні ЗМІ.

Відомо, що Одрі Тоту удостоєна початковому ступені Ордена - звання лицаря за особливі заслуги перед Францією. Актриса, найбільш відома за такими фільмами, як "Амелі", "Коко Шанель" і "Код да Вінчі".

altФото: Одрі Тоту (instagram.com/audreyjustinetautou)

Крім неї, нагороду також отримали французький кінорежисер вірменського походження Аньєс Варда, режисер Арно Деплешен, актор і письменник Жан-Клод Каррьер, актриса Анна Каріна, а також ізраїльський режисер Амос Гітай.

alt

Фото: Актриса Одрі Тоту (instagram.com/audreyjustinetautou)

Орден Почесного легіону – це французька національний орден, заснований Наполеоном Бонапартом. Приналежність до ордену є вищою відзнакою, пошани і офіційного визнання особливих заслуг у Франції.

altФото: Одрі Тоту (instagram.com/audreyjustinetautou)

До речі, відома голлівудська зірка Анджеліна Джолі збирається завершити акторську кар'єру і залишити Голлівуд. Зірка вирішила повністю присвятити себе вихованню шістьох дітей.