ua en ru

"Їдемо на тривалий період часу": Микола Тищенко розкрив плани на 2018 рік

"Їдемо на тривалий період часу": Микола Тищенко розкрив плани на 2018 рік Алла Барановська та Микола Тищенко (фото: Instagram/allabonya)

Відомий український ресторатор та телеведучий підвів підсумки року, що минає, а також розповів про майбутню поїздку за кордон

2017 рік в життя Миколи Тищенка приніс багато позитиву. Про це він розповів Styler напередодні новорічних свят. Також він повідомив, куди планує поїхати одразу після Нового року.

"Відкрився новий ресторан, народилася дитина, успішний старт моєї телевізійної кар'єри в новому амплуа, хороші цифри, хороші рейтинги, моя нова сім'я - команда "Ревізор", - зазначив ресторатор, підбиваючи підсумки року, що минає.

"Їдемо на тривалий період часу": Микола Тищенко розкрив плани на 2018 рік

Фото: Микола Тищенко з дружиною Аллою на врученні музичної премії в Україні (РБК-Україна)

Як повідомив Тищенко, головним критиком в сім'ї є його дружина - Алла Барановська.

"Це перша людина, до якого я звертаюся за порадою, і наш син Давид. Він дуже чітко визначає наші напрям і розвиток", - зізнався телеведучий.

Фото: Микола Тищенко з сином Давидом (Instagram/nikolaytyshchenko)

Нагадаємо, в квітні 2017 року Алла Барановська в одній з клінік США народила сина Миколі Тищенко. Відомо, що у ресторатора підростає син Данило від першого шлюбу. До речі, відносини і весілля з Барановською Тищенко приховував довгий час, як і те, що вона була вагітна від нього.

Про народження другого сина він сам повідомив в Instagram: "Друзі, нещодавно ми з дружиною подарували світові нове життя! Дякую за привітання, ми дуже щасливі!"

Фото: Микола Тищенко з новонародженим сином Давидом (Instagram/nikolaytyshchenko)

Ми поцікавилися у Миколи, чи взяла Алла його прізвище при заміжжі. На що він відповів: "Так. Аллочка взяла прізвище".

Однак, як зізналася сама Барановська, їй легше представлятися і виходити в світ з дівочим прізвищем.

"Іноді прізвище чоловіка приносить не тільки якісь плюси, але і певні проблеми і випробування. Коли люди чують Микола Тищенко, вони дуже радо його зустрічають, допомагають, а коли приходить дружина Миколи Тищенка, в університет, наприклад, виникають деякі нюанси. Мені легше на моєму прізвищі поки що", - поділилась Алла.

Фото: Алла Барановська та Микола Тищенко (Instagram/allabonya)

"Щоб не користуватися блатом, - додав Тищенко. - У нашій сім'ї не заведено користування якимись можливостями, зв'язками. У нас все, як у звичайних українців, ми працюємо, чого і всім бажаємо".

Як розповів ресторатор та телеведучий, традиційно Новий рік з родиною будуть святкувати в Україні.

"Завжди з родиною, завжди ялинка і всі наші українські традиції. А після Нового року я роблю таке яскраве паті. Називається воно - "Похмелка-паті" в одному зі своїх закладів. Це вже класичний захід. І ми їдемо в кулінарний тур на тривалий період часу. У цьому році це буде Азія", - поділився Тищенко.

Він додав, що в поїздку з ним відправиться велика дружна команда: і сім'я, і кухарі.

"Я буду там учитися в новій кулінарній школі, - зізнався Микола. - Я завжди вчуся, завжди не стою на місці. Людина, яка все знає, вона приречена на провал".

Побажання з Новим 2018 роком від сім'ї Тищенко:

Микола: "Що ж я можу, як кулінар, як ресторатор побажати: по-перше, приємного апетиту, і миру нам всім".

Алла: "Щастя, усмішок, щоб було багато яскравих моментів, що запам'ятовуються, щоб всі були щасливі і любили один одного".

Відео: Родина Тищенко (Styler.rbc.ua)

Нагадаємо, відома українська співачка Марія Бурмака підвела підсумки року і розповіла про особисті досягнення 2017-го.