ru ua

Американський актор розповів про домагання з боку 94-річного режисера

Американський актор розповів про домагання з боку 94-річного режисера Фото: Кадр з фільму "Горобець"

Артист розповів про інцидент, який стався понад 25 років тому

Американський актор Джонатон Шек звинуватив в сексуальних домаганнях 94-річного італійського режисера Франко Дзеффіреллі. Він стверджує, що творець екранізацій "Травіата", "Ромео і Джульєтта" і "Гамлета" приставав до нього в 1992 році на зйомках фільму "Воробей". Про це повідомляє журнал People.

Дзеффіреллі був режисером "Горобця" і затвердив Шека на головну роль в картині. Акторові тоді було 22 роки, а режисерові близько 70 років. Шек розповів, що під час зйомок Дзеффірелі постійно приставав до нього, а один раз навіть потрапив в його готельний номер і намагався умовити на інтимну близькість.

Артист впевнений, що після сексуальних домагань у нього виникла психологічна травма і проблеми з алкоголем і наркотиками. Він зазначив, що понад 25 років приховував інформацію про цей інцидент, але остання хвиля секс-скандалів допомогла йому зізнатися в тому, що він став жертвою насильства. Син Дзеффіреллі спростував всі звинувачення на адресу свого батька і сказав, що твердження Шер "не заслуговують на довіру і не можуть бути доведені".