ua en ru

Анастасія Приходько похвалилася "морем задоволення" від поїздки в США (фото)

Анастасія Приходько похвалилася "морем задоволення" від поїздки в США (фото) Фото: Анастасія Приходько (instagram.com/prykhodko_official)

Співачці вдалося відвідати "острів свободи" лише з 5 разу

Відома українська співачка Анастасія Приходько похвалилася візитом на "ліберті острів" в Сполучених Штатах. Відповідний пост вона розмістила на своїй сторінці в Facebook.

"Я її побачила з 5 разу в Нью-Йорку. Це дуже складно, там кілометрові черги, з усього світу люди їдуть, щоб потрапити на острів. Я дивилася на чергу і розуміла, що 3 години я просто не вистою на сонці! Але Бог був на моєму боці, ми відстояли чергу за квитками на корабель, добра японка чомусь передумала їхати і віддала нам квитки. Ми їх не купували, приємно? Приємно", – сказала вона.

Анастасія Приходько похвалилася "морем задоволення" від поїздки в США (фото)

Фото: Скріншот поста (facebook.com/Анастасія Приходько)

Не меншою радістю, за словами Приходько, виявилося те, що квитки були на VIP-прохід.

"Ми просто зайшли через іншу чергу, а там, на диво, було зовсім мало людей, тому все зайняло лише годину, разом з оглядом. А потім ми отримали море задоволення. Це не передати словами, коли бачиш статую свободи так близько", - підкреслила співачка.

Анастасія Приходько похвалилася "морем задоволення" від поїздки в США (фото)Анастасія Приходько похвалилася "морем задоволення" від поїздки в США (фото)Анастасія Приходько похвалилася "морем задоволення" від поїздки в США (фото)

Фото: Анастасія Приходько в США (facebook.com/Анастасия Приходько)

При цьому Приходько опублікувала фото з екскурсії по американському "острову свободи". Користувачі мережі, прочитавши історію співачки, назвали всі ці події "знаком".

"Це якийсь знак, особисто для вас. Японія дала вам комфортний шлях до свободи. Обміркуйте це" – сказав користувач Леонід Дідович.

Анастасія Приходько похвалилася "морем задоволення" від поїздки в США (фото)

Фото: скріншот коментарів (facebook.com/Анастасия Приходько)

До речі, популярна співачка Анастасія Приходько, яка відома своєю патріотичною позицією щодо України, порадувала шанувальників відвертим селфи з ванної кімнати. За словами співачки, такий знімок вона може дозволити собі тільки на день народження.