ua en ru

Анастасія Волочкова показала фірмовий шпагат на Мальдівах

Анастасія Волочкова показала фірмовий шпагат на Мальдівах Фото: Анастасія Волочкова (Tv.ua)

Балерина опублікувала особисті фото на фоні океану

Російська балерина Анастасія Волочкова знову показала шпагат на Мальдівських островах.

Знімки балерина традиційно опублікувала в Instagram, проте цього разу, аби уникнути негативної критики, Волочкова відключила коментарі під фотографіями.

"Морські прогулянки я просто обожнюю! А тут на Мальдівах мені їх влаштовують щодня. Я так радію увазі та доброті! А ще, я радію фарбам життя та природі цього райського місця!" – підписала вона один із знімків.

"Морська прогулянка на мальдівському човні Доні стала традицією", – зазначає Волочкова. Традицією став і її шпагат в бікіні.

"Я плаваю багато годин на день. І принадність у тому, що при майже повній заповнюваності острова, на пляжі - жодної душі! Всі напевно, біля басейну або на віллах, а мені улюблену купіль замінює океан. А там за океаном, швидше за все, сніг і мороз", – написала балерина під знімком, на якому позує в океані топлес, прикриваючи груди руками.

Анастасія Волочкова показала фірмовий шпагат на МальдівахАнастасія Волочкова показала фірмовий шпагат на МальдівахАнастасія Волочкова показала фірмовий шпагат на МальдівахАнастасія Волочкова показала фірмовий шпагат на МальдівахАнастасія Волочкова показала фірмовий шпагат на МальдівахАнастасія Волочкова показала фірмовий шпагат на МальдівахАнастасія Волочкова показала фірмовий шпагат на МальдівахАнастасія Волочкова показала фірмовий шпагат на Мальдівах

До речі, Волочкова заборгувала державі 22 тисячі рублів.