Перемога Трампа потішила Ані Лорак

STYLERЗірки        09.11.2016 - 15:37
Фото: Ані Лорак (star.korupciya.com)
Фото: Ані Лорак (star.korupciya.com)

Українська співачка опублікувала фото з Дональдом Трампом

Відома українська співачка Ані Лорак привітала американського мільярдера Дональда а Трампа з перемогою в президентських перегонах США.

Своє привітання співачка опублікувала в Instagram. На фото з Ані Лорак Дональд Трамп і російський естрадний співак Філіп Кіркоров.

"Congratulations to Mr. President!", - написала в мережі Ані Лорак.

Ані Лорак, Філіп Кіркоров і Дональд ТрампФото: Ані Лорак, Філіп Кіркоров і Дональд Трамп (instagram.com/anilorak)

Підписники української співачки відреагували на селфі з новим президентом Америки вельми негативно: "Всі світові зірки за Клінтон, а Ані Лорак підтримує Трампа", "Каролінка ну навіщо такий пост... ну щойно тільки все налагоджувалось... ви планували свої гастролі в Україні, а тепер що? Знову почнеться цькування, і ви не зможете виступати, тому що боїтеся провокацій на концерті... ви не думаєте про своїх шанувальників з України..ми ж вас так чекаємо...", "Відписуюся від всіх у кого бачу подібні пости. Як взагалі можна з цим вітати?", "Знову чергова провокація! Навіщо?", "Сподіваюся, що скоро вас перестануть пускати в Україну. Навіть слухати вас гидко стало. Відписуюся", "А коли вона одумається??? Хай не приїжджає на Україну", "Я теж вірила, що вона світла людина, але ні...помилялася", "До цього посту я завжди була на Вашій стороні та всіляко виправдовувала перед колегами і друзями. Але, мабуть, я помилялася. Як можна вітати публічно, беручи до уваги ситуацію. Сподіваюся там, де зараз Ви, все мирно...", "Фото з Порошенко зробило б її набагато розумнішою", "Ані Лорак, краще співайте, а такі фото характеризують Вас як не дуже тактовну людину, ну це дуже м'яко сказано".

До речі, Ані Лорак заспівала українською під час концерту в Росії.

On Top