ua en ru

Анна Седокова опублікувала відвертий знімок біля басейну

Анна Седокова опублікувала відвертий знімок біля басейну Фото: Анна Седокова (instagram.com/annasedokova)

Зірка зізналася, що дуже сумує за музикою і хоче повернутися до глядачів

Співачка Анна Седокова, яка нещодавно стала мамою третьої дитини, опублікувала в мережі відвертий знімок з відпочинку в одному з готелів Беверлі Хіллс. На фотографії, яка з'явилася в Instagram, співачка лежить в купальнику біля басейну.

"Як же я скучила за своєю Музикою. Мені не потрібен ніякий відпочинок, я не втомилася. Я шалено сумую за вашим очам в залі, за реакціїєю на мої слова, рухом в такт... Я набираюся сил і скоро лечу додому. Дивно, але тільки зараз я починаю розуміти де мій дім", - написала вона.

Анна Седокова опублікувала відвертий знімок біля басейну

Скріншот поста облікового запису Instagram.com/annasedokova

До того ж, співачка поділилася своїми думками про материнство, яке їй дається нелегко.

"Кілька днів тому я посварилася з Аліною, прямо сильно. Я розплакалася, вона розплакалася, стукали дверима, приймали рішення.. Я сіла й завила, зрозуміла що не можу. Не справляюся просто. Хочеться бути для них ідеальною, найкращою, а у підсумку все робиш не так. Мало хвалиш, багато критикуєш. З розумінням власного безсилля я заснула в той вечір. А вранці прокинулася і вирішила почати з самого початку. Не тільки пояснила, але і показала. Більше слухала. Не судила, а слухала. І з цього ранку все пішло по іншому. І ось, що я зрозуміла. Намагайтеся! Знову і знову. Я завжди буду старатися. Навіть якщо у мене 100 разів не вийде. Я завжди буду за них боротися", - зазначила Сєдокова.

Анна Седокова опублікувала відвертий знімок біля басейну

Фото: Анна Седокова з дітьми (instagram.com/annasedokova)

До речі, раніше Анна Сєдокова показала, як виглядає після пологів.