ru ua

Анна Сєдокова похизувалася фотографією свого малюка

Анна Сєдокова похизувалася фотографією свого малюка Фото: Анна Седокова (instagram.com/annasedokova)

На фотографії співачка обіймає свого недавно народжену дитину

Українська співачка Анна Седокова, яка нещодавно народила третю дитину, показала миле фото свого малюка. Знімок співачка опублікувала у своєму Instagram.

"Нашим діткам дуже потрібен захист. Всім діткам потрібен. Від вітру, урагану, поганого слова... Вони маленькі і беззахисні, навіть коли вище нас зростом. Я знаю як важко з одним. Тепер знаю і як з трьома. Але щоб не сталося, щоб вони нам не говорили, їх просто треба любити сильно сильно. Коли у мене запитують - дайте пораду по вихованню, я пропоную лише один. Якщо у вас проблеми у відносинах з дітьми - просто покладіть їх спати. Проведіть з ними вечір, вислухайте, не засуджуйте і просто скажіть - "Я завжди буду поруч". Щоб не сталося. Я завжди буду поруч мої Аліна, Моніка і Гектор", - написала Седокова.

altСкріншот з instagram.com/annasedokova

Ганна Володимирівна Седокова — українська поп-співачка, телеведуча, актриса. Колишня солістка "золотого" складу української жіночої поп-групи "ВІА Гра". У співачки є троє дітей Аліна, Моніка і Гектор.

До речі, Джамала порадувала своїм зовнішнім виглядом прихильників. Співачка відправилася на прогулянку в комбінезоні з відкритим декольте.