ua en ru

Антизахідник Михайло Задорнов госпіталізований з епілептичним припадком

Антизахідник Михайло Задорнов госпіталізований з епілептичним припадком Фото: Михайло Задорнов (concertcity.ru)

У російських ЗМІ обговорюється версія про онклологическом захворюванні сатирика

Відомого російського гумориста Михайла Задорнова довелося госпіталізувати прямо під час концерту в концертному залі "Меридіан". 68-річному артистові стало погано, зі сцени його вивели під руки і викликали "швидку допомогу". За даними російських ЗМІ, лікарі діагностували у Задорнова епілептичний припадок на нервовому грунті.

Можливо у Задорнова рак: історик підтвердив, що тяжко хворий

Зазначимо, що ще на початку жовтня відомий своєю антиамериканської позицією сатирик повідомив, що важко захворів і йому треба терміново лікуватися в одній з країн Балтії. Тоді в ЗМІ заговорили про онкологічному захворюванні. Артист скасував концерти у далеких містах, однак у Москві виступати продовжив.

Скріншот сторінки ЗадорноваФото: Скріншот сторінки Задорнова (vk.com)

Чутки про те, що у Задорнова рак легенів поширювалися в пресі з початку осені. Але 4 жовтня сатирик на своїй сторінці в соціальній мережі "Вконтакте" спростував дану інформацію, заявивши що цей діагноз "цілковита неправда", і за своє здоров'я він має намір боротися. При цьому Задорнов підтвердив, що йому належить пройти хіміотерапію, яку лікарі призначають при онкологічних захворюваннях.

коментар Задорнова про свою хворобуФото: Коментар Задорнова про свою хворобу (vk.com)

З приводу того, що лікування Задорнов буде проходити в Європі а не в Росії, артист сказав, що в Прибалтиці хороші лікарі, які спостерігають його протягом багатьох років і зберегли кращі традиції радянської медицини.

Можливий рак у Задорнова готові лікувати екстрасенси. Після появи інформації про хворобу письменника, його атакували знахарі і народні цілителі. "Мені вже цілителі дзвонили і тибетські, і ще якісь. У більшості просто бажання відібрати в мене гроші, це ж чутно і видно. Я ні до чаклунів, ні до відьмаків, ні до кого звертатися не буду. Тільки до фахівців", - розповів в інтерв'ю журналістам Михайло Задорнов.

Концерти Задорнов також вважає лікуванням, тому навіть не дивлячись на майбутній курс хіміотерапії, його графік розписаний до Нового року.

Можливо у Задорнова рак, на концерти артист не скасовує

Фото: Можливо у Задорнова рак, але концерти артист не скасовує (instagram.com)

Раніше повідомлялося, що затятий ненависник Заходу Михайло Задорнов їде туди на хіміотерапію.