Антизахідник Михайло Задорнов госпіталізований з епілептичним припадком

STYLERЗірки        23.10.2016 - 12:15
Фото: Михайло Задорнов (concertcity.ru)
Фото: Михайло Задорнов (concertcity.ru)

У російських ЗМІ обговорюється версія про онклологическом захворюванні сатирика

Відомого російського гумориста Михайла Задорнова довелося госпіталізувати прямо під час концерту в концертному залі "Меридіан". 68-річному артистові стало погано, зі сцени його вивели під руки і викликали "швидку допомогу". За даними російських ЗМІ, лікарі діагностували у Задорнова епілептичний припадок на нервовому грунті.

Можливо у Задорнова рак: історик підтвердив, що тяжко хворий

Зазначимо, що ще на початку жовтня відомий своєю антиамериканської позицією сатирик повідомив, що важко захворів і йому треба терміново лікуватися в одній з країн Балтії. Тоді в ЗМІ заговорили про онкологічному захворюванні. Артист скасував концерти у далеких містах, однак у Москві виступати продовжив.

Скріншот сторінки ЗадорноваФото: Скріншот сторінки Задорнова (vk.com)

Чутки про те, що у Задорнова рак легенів поширювалися в пресі з початку осені. Але 4 жовтня сатирик на своїй сторінці в соціальній мережі "Вконтакте" спростував дану інформацію, заявивши що цей діагноз "цілковита неправда", і за своє здоров'я він має намір боротися. При цьому Задорнов підтвердив, що йому належить пройти хіміотерапію, яку лікарі призначають при онкологічних захворюваннях.

коментар Задорнова про свою хворобуФото: Коментар Задорнова про свою хворобу (vk.com)

З приводу того, що лікування Задорнов буде проходити в Європі а не в Росії, артист сказав, що в Прибалтиці хороші лікарі, які спостерігають його протягом багатьох років і зберегли кращі традиції радянської медицини.

Можливий рак у Задорнова готові лікувати екстрасенси. Після появи інформації про хворобу письменника, його атакували знахарі і народні цілителі. "Мені вже цілителі дзвонили і тибетські, і ще якісь. У більшості просто бажання відібрати в мене гроші, це ж чутно і видно. Я ні до чаклунів, ні до відьмаків, ні до кого звертатися не буду. Тільки до фахівців", - розповів в інтерв'ю журналістам Михайло Задорнов.

Концерти Задорнов також вважає лікуванням, тому навіть не дивлячись на майбутній курс хіміотерапії, його графік розписаний до Нового року.

Можливо у Задорнова рак, на концерти артист не скасовує

Фото: Можливо у Задорнова рак, але концерти артист не скасовує (instagram.com)

Раніше повідомлялося, що затятий ненависник Заходу Михайло Задорнов їде туди на хіміотерапію.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top