ru ua

Аня Ніссен (Данія) з піснею "Where I Am" пройшла до фіналу Євробачення 2017

Аня Ніссен (Данія) з піснею "Where I Am" пройшла до фіналу Євробачення 2017 Фото: Anja (eurovisionworld.com)

На Євробаченні 2017 від Данії виступила молода співачка Anja з піснею власного авторства

Аня Ніссен, представниця Данії на пісенному конкурсі, що проходить у фінал Євробачення 2017 за результатами глядацького голосування. Біографія виконавиці і відео її виступ у другому півфіналі з піснею "Where I Am" - у нас на Styler.

Данія на Євробаченні 2017: Аня Ніссен

Аня Ніссен (Anja) народилася в Австралії. Її батьки, данці, іммігрували до Австралії ще в молодості. Будучи школяркою Аня брала участь в програмі розвитку талантів і виступала в багатьох вокальних конкурсах.

У 13 років вона спробувала свої сили у другому сезоні популярного вокального шоу Australia's Got Talent і посіла перше місце.

На іншому австралійському проекті талантів, "The Voice", Anja також перемогла вже у 2014 році. Зірковим тренером дівчини був популярний Will.I.Am. З ним вона уклала контракт про подальшу співпрацю. Перший музичний альбом Ані Ніссен складався з пісень, які вона співала в рамках шоу "The Voice". Друга збірка під назвою "I'm So Excited" отримала неоднозначну реакцію з боку критиків. У 2016 році співачка розпочала роботу над записом третього альбому.

Мріючи потрапити на Євробачення ще з раннього дитинства, Аня Ніссен взяла участь в Dansk Melodi Grand Prix 2016, переможець якого отримує право представляти Данію на найпрестижнішому музичному конкурсі Європи. Співачка змогла пройти у фінал, але посіла друге місце.

У 2017 Anja продовжила свій шлях до мрії і вирішила взяти участь у відборі ще раз. Пісню для Dansk Melodi Grand Prix вона написала в співавторстві з Angel Tupai and Michael D'Arcy. За виконавицю проголосувала більшість слухачів і вона нарешті отримала щасливу можливість показати свій талант на сцені Євробачення.

Аня Ніссен виступила по другому півфіналі конкурсу (11 травня) з піснею "Where I Am" під порядковим номером 8.

Відео: Виступ Anja з піснею "Where I Am" (YouTube / Eurovision Song Contest)