Архітектор Театру на Подолі відповів на критику в соцмережах

STYLERЗірки        30.11.2016 - 21:32

Олег Дроздов вважає, що суспільство просто вилили на нього накопичився негатив

Архітектор Олег Дроздов заявив, що картинки пости, які були опубліковані в соціальних мережах про "Театрі на Подолі" – замовні.

“Це дуже професійна маніпуляція свідомістю, тому що ті картинки, які були вкинуті, і ті слова, які були написані, - це абсолютно точно замовна штука. Судячи по стилю і всьому іншому, людина так не може писати. Це дуже професійна робота",- розповів він в інтерв'ю "Апострофу".

Серед причин, за якими новий вигляд театру не сподобався городянам, Дроздов називає "глибоку незадоволеність всією ситуацією в країні". На його думку, людям просто нікуди було вилити накопичився негатив.

“Як би нічого такого не відбувалося для того, щоб така була реакція. Це виявилося просто приводом для того, щоб вилити той негатив, який накопичився. Тим більше це виявилося ще якось політично пов'язано з меценатом, хоча, я б сказав, що "Рошен" надходить як соціально відповідальний бізнес", - зазначив архітектор.

До речі, в мережі згадали, яким був Театр на Подолі до реконструкції.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся