ru ua

Армена Джигарханяна госпіталізували в реанімацію

Армена Джигарханяна госпіталізували в реанімацію Фото: Армен Джигарханян (facebook.com Armen-Djigarkhanyan)

Відомий артист був у важкому стані

У Москві госпіталізували відомого російського і вірменського актора, народного артиста СРСР Армена Джигарханяна. Про це повідомляють росЗМІ.

82-річного актора доставили в реанімацію однієї з лікарень Москви напередодні ввечері. Джигарханян був у важкому стані.

Нагадаємо, що на початку 2018 року артист потрапив до лікарні в непритомному стані з серцевим нападом. 26 квітня його доставили в одну з московських лікарень з інфарктом. Повідомлялося, що Армен Джигарханян впав у кому.

Раніше повідомлялося, що у Джигарханяна погіршився стан здоров'я.

Артистові стало погано після перегляду російського ток-шоу "Нехай говорять", в якому обговорювали його скандальне розлучення з 39-річною Віталіною Цимбалюк-Романівської. Про це розповів його близький друг Артур Согомонян.

"Вийшло так, що Армен Борисович побачив дві програми "Пусть говорят". До цього вдавалося його уберігати, він не бачив жодної програми, хоча багато знав з розповідей "доброзичливців". Але в цей раз він дізнався про місце і час показу, я не зміг на це вплинути. Подивившись другу поспіль програму, він спочатку сказав, що все побачене - дуже низько і пішло, що більше не хоче мати з цими людьми нічого спільного. Намагався якось відволіктися, але глибока образа від побаченого не давала йому спокою", - повідомив друг актора.

Хайп-таксі #17: скільки грошей вам потрібно для життя