ua en ru

Арнольд Шварценеггер відмовився зніматися в продовженні відомого фільму

Арнольд Шварценеггер відмовився зніматися в продовженні відомого фільму Фото: Арнольд Шварценеггер

Голлівудський актор відмовився від участі в третій частині фільму "Хижак"

Відомий американський актор і колишній губернатор Каліфорнії Арнольд Шварценеггер, який також є організатором власного конкурсу з бодібілдингу Arnold Classic, відмовився від участі у фільмі "Хижак", який знімає режисер Шейн Блек. Голлівудський актор заявив, що йому не сподобався сценарій. Про це Шварценеггер розповів в інтерв'ю Yahoo News.

"Я прочитав сценарій, і мені не сподобалося те, що я там побачив. Так що я не буду в цьому брати участь. Ну, хіба що вони погодяться переписати його, і зроблять мою роль більш значущою. Але в тому вигляді, в якому він існує зараз, ні", – сказав Шварценеггер.

Арнольд Шварценеггер відмовився зніматися в продовженні відомого фільмуФото: Кадр з "Хижака"

Арнольд Шварценеггер відмовився зніматися в продовженні відомого фільмуФото: Арнольд

Герой Шварценеггера за сценарієм мав з'явитися у фіналі картини і вимовити лише кілька фраз, які б натякали на можливу участь зірки в продовженні.

Новий "Хижак" Шейна Блека вважається продовженням двох перших фільмів з цієї серії. Проте в цілому проект позиціонується як перезапуск усієї франшизи. Фільм повинні презентувати у 2018 році.

Варто відзначити, що сам Шейн Блек в оригінальному фільмі 1987 року зіграв одного зі спецназівців в загоні Датча, відправленого в джунглі на пошуки "військових радників".

До речі, Шварценеггер відмовився повертатися в "Нестримні" без Сталлоне.