ru ua

"Бабуся могла отримати другий інфаркт поспіль": ONUKA прокоментувала скандал з рекламою на Євробаченні 2017

"Бабуся могла отримати другий інфаркт поспіль": ONUKA прокоментувала скандал з рекламою на Євробаченні 2017 Фото: Onuka (instagram.com/onukaofficial)

Солістка українського електронного проекту дала відверте інтерв'ю

Український музикант і вокалістка групи ONUKA Ната Жижченко, переконує, що ситуація, коли під час її виступу на Євробаченні включили рекламу, її розвеселила, правда, якби не щасливий збіг обставин, все могло мати більш негативні наслідки. Про це вона розповіла в рамках авторського проекту Анатолія Анатоліча "Зе Інтерв'юер".

За словами співачки, ця ситуація, як не дивно, в деякому роді зіграла їй на руку.

"Це настільки обурило людей, що вони почали постити в соцмережах це виступ. І на наступний день, до речі, в повторі його вже включили в трансляції на каналі. У зв'язку з тим, що був такий скандал і хайп з-за того, що вирізали виступ ONUKA, його потім подивилися набагато більше людей, ніж це було б, якщо б не вирізали", — припускає виконавиця.

Крім того, Ната Жижченко підкреслює, це було настільки закономірно, оскільки така наша реальність.

"Я не здивувалася абсолютно, що з 40 країн всього 3 пішли на рекламу, і Україна в тому числі. Мені здається, що ми живемо в абсурді досить часто, тому абсурд вже не дивує. Що стосується мене особисто, то саме так. Але я абсолютно не образилася, мене це повеселило", — зазначила ONUKA.

Також вона додала, що дізналася про ймовірність такої ситуації з рекламою за 10 хвилин до виступу.

"І добре, що встигла попередити бабусю, яка чекала біля телевізора. І мама їй включила планшет. Вона реально до цього потрапила в лікарню. І переживала, щоб тільки її виписали до виступу внучки на Євробаченні, щоб його подивитися. Вона сиділа весь вечір і уважно дивилася. Я швидко подзвонила мамі і сказала включити онлайн, оскільки був такий шанс, що мене не покажуть. Але там було до кінця невідомо, бо одні говорили, що немає такої інформації. І слава Богу, що вони подивилися. Я не бачила як це було, але щось схоже на таке: "Виступає ONUKA!", і тут починається реклама. Думаю, що в той момент у бабусі були всі шанси отримати другий інфаркт поспіль", — резюмувала Жижченко.

Відео: ONUKA. Зе Інтерв'юер (youtube.com/ЗЕ ІНТЕРВ'ЮЕР)

Тим часом учасники групи Scooter прокоментували майбутній в Криму концерт.