ru ua

"Бабуся Юля": у мережі обговорюють фото Тимошенко у відвертому одязі

"Бабуся Юля": у мережі обговорюють фото Тимошенко у відвертому одязі Колаж (РБК-Україна)

По мережі розповсюджується фотографія депутата в несподіваному вигляді

У мережі з'явився знімок 57-річного народного депутата та лідера партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко, на якому вона постала у несподіваному вигляді і з відвертим декольте. Відповідне фото було опубліковано на сторінці журналістки Жанни Жукової у Facebook.

"Бабуся Юля, говорите? Хочу виглядати так само, коли мені буде 57. Фото Артема Зайцева", - підписала публікацію дівчина.

На фото Тимошенко стоїть у чорній майці з досить глибоким декольте, без макіяжу і в чорній шапочці, під яку вона сховала волосся.

"Бабуся Юля": у мережі обговорюють фото Тимошенко у відвертому одязіФото: facebook.com/flzhanna

У коментарях користувачі відразу почали активно обговорювати подібний образ Юлії Володимирівни, а також багато хто оцінив чудову фізичну форму і вид народного депутата.

"Згодна: вона класно виглядає. Всім би так в 57", "Красиво", "Оу, 57!?", "Спортивний спосіб життя - це круто!", "Ніхто так не виглядає навіть у тій же ВРУ з жінок, які молодші за Тимошенко. І ніхто так не стежить за собою, як вона", "Піар не піар, але тримає себе у формі", "Сильні тілом люди - сильні духом", - написали вони.

"Бабуся Юля": у мережі обговорюють фото Тимошенко у відвертому одязі"Бабуся Юля": у мережі обговорюють фото Тимошенко у відвертому одязі"Бабуся Юля": у мережі обговорюють фото Тимошенко у відвертому одязі"Бабуся Юля": у мережі обговорюють фото Тимошенко у відвертому одязі

"Бабуся Юля": у мережі обговорюють фото Тимошенко у відвертому одязі"Бабуся Юля": у мережі обговорюють фото Тимошенко у відвертому одязі"Бабуся Юля": у мережі обговорюють фото Тимошенко у відвертому одязі"Бабуся Юля": у мережі обговорюють фото Тимошенко у відвертому одязіСкріншоти коментарів (facebook.com/flzhanna)

Нагадаємо, зірка "95 Кварталу" перевтілився в Юлію Тимошенко. Студія запустила серію "передвиборних" роликів – пародії на політичну рекламу.

Раніше депутат Верховної Ради Михайло Добкін розлютив мережу словами про українську музику.

До речі, ми писали про те, що українські чиновники задекларували власні храми і каплиці.

Рекомендуємо до перегляду:

Відео: Слово - не горобець, або смішні застереження українських політиків