ru ua

"Бабусю ніхто вже не образить": Пугачова вперше за десять років провела сольний концерт (відео)

"Бабусю ніхто вже не образить": Пугачова вперше за десять років провела сольний концерт (відео) Фото: Алла Пугачова (wikimedia.org Serge Serebro)

Пугачова виконувала свої композиції "наживо"

Народна артистка СРСР Алла Пугачова дала перший за майже десять років сольний концерт. Про це повідомляє gazeta.ru.

Виступ відбувся в Михайлівському замку в Санкт-Петербурзі.

Як відомо, "жінка, яка співає", заявила, що йде з великої сцени ще в 2009-му році. За її словами, голос після декількох операцій вже не може виражати ті почуття, які їй би хотілося. Крім того лікарі заборонили співачці хвилюватися і нервувати.

За повідомленнями очевидців нинішнього виступу співачки, Пугачова виконувала свої композиції "наживо" і виглядала приголомшливо.

Тим не менш, зараз співачка запевнила, що її голос, "нехай і інший", але все-таки повертається.

Артистка активно спілкувалася зі слухачами, розповівши серед іншого, що в її репертуарі з'явилися нові композиції, а зал спочатку досить спокійно реагував на пісні Алли Борисівни, однак вже ближче до екватора концерту став щосили підспівувати кумиру.

В ході концерту Пугачова виконала десять пісень, в тому числі і відомі хіти - "Любовь, похожая на сон", "Мільйон червоних троянд", "Свіча горіла на столі" та інші.

"А що, бабусю ніхто вже не образить — будуть усі сидіти і плескати", — пожартувала співачка, після чого заявила, що слухачі її люблять, так як і вона любить їх.

"Я все життя поклала на ці пісні, на вас. Я зараз живу по-іншому. Це таке щастя — я іншого життя і не знала", - додала артистка.

Крім того, Пугачова, здається, анонсувала (хоч і побіжно) свій ювілейний концерт, адже в наступному квітні їй виповниться 70 років.

Раніше Алла Пугачова розповіла, як їй вдалося кардинально схуднути.

Що ви не знали про улюбленця країни