ua en ru

З балетом і неймовірним світловим шоу: у Києві відбувся концерт групи The Erised (фото)

З балетом і неймовірним світловим шоу: у Києві відбувся концерт групи The Erised (фото) The Erised (фото: прес-служба)

Фагот, Денис Дудко, Костя Боровський відвідали виступ українського колективу

У столичному клубі Sentrum відбувся довгоочікуваний концерт української супергрупи The Erised. В головних ролях на сцені були помічені: Ігор Кириленко - гітара, Данило Марін - клавіші, Саша Люлякін - барабани і Соня Сухорукова - вокал.

На концерті музиканти вперше представили публіці трек "Tell me", який, схоже увійде в майбутній міні-альбом. Також прозвучали нові пісні "Let me be", "Run" і улюблені хіти в абсолютно новому звучанні.

На цьому хлопці не зупинилися. Вперше група виступила з балетом і неймовірним світловим шоу. Режисером і хореографом-постановником концерту виступила Марія Коростельова, яка раніше співпрацювала з Максом Барських, Дашею Астаф'євою і групою НЕАНГЕЛИ.

Нагадаємо, що у групи є традиція - на кожному концерті представляти кавер на відому пісню. Якщо минулого разу хлопці виконали "London Bridge" Fergie, то в цей приготували суміщений кавер на OST серіалу "Stranger things" і "Frozen" Madonna.

"Всі ж дивилися "Stranger things"? Це мій найулюбленіший серіал, тому, хто дивився, той зрозуміє наступну пісню", - сказала зі сцени Соня Сухорукова.

З балетом і неймовірним світловим шоу: у Києві відбувся концерт групи The Erised (фото)З балетом і неймовірним світловим шоу: у Києві відбувся концерт групи The Erised (фото)З балетом і неймовірним світловим шоу: у Києві відбувся концерт групи The Erised (фото)З балетом і неймовірним світловим шоу: у Києві відбувся концерт групи The Erised (фото)З балетом і неймовірним світловим шоу: у Києві відбувся концерт групи The Erised (фото)З балетом і неймовірним світловим шоу: у Києві відбувся концерт групи The Erised (фото)З балетом і неймовірним світловим шоу: у Києві відбувся концерт групи The Erised (фото)З балетом і неймовірним світловим шоу: у Києві відбувся концерт групи The Erised (фото)З балетом і неймовірним світловим шоу: у Києві відбувся концерт групи The Erised (фото)З балетом і неймовірним світловим шоу: у Києві відбувся концерт групи The Erised (фото)З балетом і неймовірним світловим шоу: у Києві відбувся концерт групи The Erised (фото)З балетом і неймовірним світловим шоу: у Києві відбувся концерт групи The Erised (фото)З балетом і неймовірним світловим шоу: у Києві відбувся концерт групи The Erised (фото)

Фото: концерт групи The Erised (прес-служба)

Варто зазначити, що підтримати The Erised прийшло багато українських зірок: Денис Ржавський з проекту "Щасливі люди" і режисер Аліна Діанова, Павло Ленченко, головний у Cepasa, Фагот з ТНМК, Костя Боровський з "Агонь", Денис Дудко і Ольга Лукачева - дует MARU, Саша Таб - соліст "Сальто назад", Дмитро Авксентьєв, саунд-продюсер, відомий як KOLOAH, Міша Клименко з проекту ADAM, музиканти лейблу Івана Дорна - Batna і група [O], Віка Рогальчик і Святослав Бойко з ТМПУ та інші

З балетом і неймовірним світловим шоу: у Києві відбувся концерт групи The Erised (фото)З балетом і неймовірним світловим шоу: у Києві відбувся концерт групи The Erised (фото)З балетом і неймовірним світловим шоу: у Києві відбувся концерт групи The Erised (фото)З балетом і неймовірним світловим шоу: у Києві відбувся концерт групи The Erised (фото)З балетом і неймовірним світловим шоу: у Києві відбувся концерт групи The Erised (фото)З балетом і неймовірним світловим шоу: у Києві відбувся концерт групи The Erised (фото)З балетом і неймовірним світловим шоу: у Києві відбувся концерт групи The Erised (фото)З балетом і неймовірним світловим шоу: у Києві відбувся концерт групи The Erised (фото)З балетом і неймовірним світловим шоу: у Києві відбувся концерт групи The Erised (фото)З балетом і неймовірним світловим шоу: у Києві відбувся концерт групи The Erised (фото)З балетом і неймовірним світловим шоу: у Києві відбувся концерт групи The Erised (фото)З балетом і неймовірним світловим шоу: у Києві відбувся концерт групи The Erised (фото)З балетом і неймовірним світловим шоу: у Києві відбувся концерт групи The Erised (фото)З балетом і неймовірним світловим шоу: у Києві відбувся концерт групи The Erised (фото)З балетом і неймовірним світловим шоу: у Києві відбувся концерт групи The Erised (фото)З балетом і неймовірним світловим шоу: у Києві відбувся концерт групи The Erised (фото)З балетом і неймовірним світловим шоу: у Києві відбувся концерт групи The Erised (фото)З балетом і неймовірним світловим шоу: у Києві відбувся концерт групи The Erised (фото)

Фото: зіркові гості концерту (прес-служба)

Після фінальних пісень "Pray" і "Run", виходячи із залу, з задоволенням слухаєш доносяться думки оточуючих.

Хтось зарядився енергією музикантів, комусь хотілося ще, а хтось взагалі вперше зрозумів, що українська музика може бути наскільки стильною і зарубіжної. Це ще раз доводить, що концертом залишилися задоволені всі!

До речі, Тіна Кароль неймовірно проникливо виконала відому колядку.