ua en ru

Бен Аффлек прокоментував звинувачення в сексуальних домаганнях

Бен Аффлек прокоментував звинувачення в сексуальних домаганнях Фото: Бен Аффлек (flickr.com/gageskidmore)

Актор був одним з тих, хто досить критично висловився на адресу Харві Вайнштейна у зв'язку з секс-скандалом

Голлівудський кіноактор Бен Аффлек, якого також звинуватили в сексуальних домаганнях, прокоментував ситуацію в прямому ефірі програми The Late Show.

Аффлек визнав свою провину і вибачився перед жінками за скоєне.

"Я вступив недоречно по відношенню до міс Бертон. Приношу свої найглибші вибачення", – заявив актор.

Нагадаємо, актриса Хіларі Бертон розповіла про те, що багато років тому Аффлек чіплявся до неї.

Проте вона була не єдиною, хто постраждав від зайвої уваги знамениттости. Незабаром після її заяви про домагання з боку актора свою історію розповіла візажист Анна-Марі Тендлер.

"Одна жінка звинуватила мене в тому, що я доторкнувся до її грудей, коли обіймав її. Я цього не пам'ятаю, але приношу вибачення за свою поведінку. Не думаю, що жінки брешуть або вигадують це. Ми, чоловіки, повинні бути обережними у своїх діях. Ми не повинні йти від проблем, ми повинні їх вирішувати. Я вважаю, що жінки повинні відчувати підтримку з нашого боку", - сказав Аффлек.

Актор зазначив, що проблема насильства дійсно існує.

"На жаль, проблема сексуального насильства є не тільки в Голлівуді, але і в багатьох інших сферах діяльності. Чудово, коли приклади інших надихають всіх, хто пережив насильство, знайти в собі сили і розповісти про те, що трапилося", – заявив актор.

Відео: Бен Аффлек на The Late Show (youtube.com/The Late Show with Stephen Colbert)

Висловився Аффлек і про секс-скандал з продюсером Харві Вайнштейном. Бен заявив, що був шокований, коли дізнався про всі ці жахливі злочини.

"Разом з Харві Вайнштейном ми зробили такі фільми, як "Розумниця Уілл Хантінг", "Закоханий Шекспір", які я дуже люблю. Мені важко уявити, що в той час, як ми з ним працювали над цими картинами, інші страждали і зазнавали насильства з його боку. Все, що я зараз можу зробити, - це пожертвувати гроші від фільмів, над якими ми працювали разом, в різні організації по боротьбі з насильством. Мені здається, це допоможе мені зітхнути з полегшенням", - сказав він.

До речі, раніше актриса Трейс Лисетт звинуватила 73-річного Джеффрі Тэмбора, відомого за ролями в серіалах "Уповільнений розвиток", "Очевидне" і фільмі "Мальчишник у Вегасі", в сексуальних домаганнях.