ua en ru

"Біс поплутав": повінчана Пугачова розповіла, за що буде просити вибачення у Бога

"Біс поплутав": повінчана Пугачова розповіла, за що буде просити вибачення у Бога Фото: Алла Пугачова (youtube/Перший Канал)

Примадонна російської естради розмістила відвертий пост у соцмережі

Легендарна російська співачка Алла Пугачова, яка днями обвінчалася зі своїм чоловіком Максимом Галкіним, розповіла, про що буде просити прощення у Бога. Про це зірка написала у своєму Instagram.

Співачка подякувала всім за привітання, однак зізналася, що шкодує про перше вінчання - з Філіпом Кіркоровим.

“Спасибі всім за привітання!!! Я все життя буду каятися за перше вінчання і просити прощення у Бога. Це був необдуманий,спонтанний і досить наївний крок. Біс поплутав", - написала Пугачова.

При цьому артистка відзначила, що друге вінчання було вже обдуманим кроком.

“Слава Богу, що мені ще можна другий раз вінчатися. Сьогодні це осмислене і праведне дійство в ім'я любові і вірності до кінця моїх днів. Господи! Продовж моє щасливе життя, як можна довше в здоров'ї і благополуччі мого чоловіка і дітей. АМІНЬ", - підсумувала вона.

"Біс поплутав": повінчана Пугачова розповіла, за що буде просити вибачення у БогаСкріншот поста облікового запису instagram.com/alla_orfey

До речі, шоумен Максим Галкін і легендарна російська співачка Анна Пугачова повінчалися в православному храмі РПЦ. Відео таїнства опублікував Галкін в Instagram. "У нас світле радісне подія! Ми вінчалися", - написав він у мережі.

На церемонії вінчання Пугачова з'явилася в ніжно-рожевому платті з фатою, а Галкін – у класичному костюмі. Таїнство стало подією і для їх дітей – Гаррі і Єлизавети, які весь час були поруч з батьками.

Максим Галкін і Алла Пугачова поєдналися шлюбом шість років тому, пара разом вже протягом 16 років.