"Безумний проект, скопійований з Ксюші Собчак": Забужко про "президентські амбіції" Вакарчука

"Безумний проект, скопійований з Ксюші Собчак": Забужко про "президентські амбіції" Вакарчука
Фото: Святослав Вакарчук (Styler)

Подібні ініціативи навіть не варті серйозного обговорення

Відома українська письменниця Оксана Забужко переконана, що лідер групи "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук є талановитим музикантом, проте робити з нього щось більше не варто. Про це вона розповіла в інтерв'ю Styler.

"Не можна ж серйозно ставитись до тих твіт-мудрощів, які поширює Вакарчук. Він талановитий музикант, так, але це не підстава робити з нього "talking head", громадського діяча і мало не інтелектуала. Не бачу, щоб українці всерйоз сприймали його як “лідера громадської думки", - сказала вона.

За словами Забужко, нинішній "проект Вакарчука" нагадує їй відомий російський аналог.

"Вакарчука в президенти" - це абсолютно безумний проект, скопійований з Ксюші Собчак у російських виборах, і я думаю, що це не варто серйозного обговорення", - підкреслила письменниця.

Доказом цього Забужко вважає одну з інформаційних епох України, яка закінчилася на початку "нульових".

"Цілком можливо, хтось цей проект вже фінансує. Бо щоб просто так "хтось комусь сказав і пішло" – в умовах інформаційної війни не буває, це не 1990-ті роки! Для цього, по-перше, має бути абсолютна безконтрольність інформаційного поля – а в нас таке щастя ще на початку “нульових” скінчилося. По-друге, це має бути настільки сильний суспільний тренд, що ви відчуваєте його набрякання", - сказала вона.

До речі, лідер відомої української групи "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук прогулявся Києвом під час Пасхи.

"Цілий день гуляємо по Києву. Мої спостереження: 1. Київ - прекрасне. 2. Великдень робить людей щасливішими", - сказав співак. Більш того, він опублікував фото з одного з київських закладів, у якому вирішив попити кави.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся