Добре діло: MONATIK разом з UNICEF допоміг ВІЛ-інфікованим

Добре діло: MONATIK разом з UNICEF допоміг ВІЛ-інфікованим
Фото: MONATIK (прессс-служба)

Артист приступив до реалізації благодійної місії спільно з Фондом ООН

У листопаді 2017 року UNICEF і MONATIK оголосили про старт спільної колаборації, присвяченій благодійній місії Фонду ООН в Україні. Робота MONATIK в якості Одного UNICEF почалася з інформаційної компанії щодо тестування на ВІЛ для молоді.

Артист на своєму прикладі показав, як це доступно проходити тести на ВІЛ та підкреслив важливість етапу виявлення стадії інфекції в організмі. Будучи абсолютним лідером думок серед молодих людей, MONATIK закликав здавати тести на ВІЛ, щоб бути впевненим у своєму статусі.

Добре діло: MONATIK разом з UNICEF допоміг ВІЛ-інфікованимФото: Співак закликав здавати аналізи на ВІЛ (прес-служба)

"Великі справи важливо починати з себе. Сьогодні здав тест на ВІЛ. Все виявилося набагато простіше, ніж здавалося. Не так вже й страшно. А знати про себе все: надзвичайно важливо. В Україні щонайменше 200 тисяч ВІЛ-інфікованих, і лише 50% з них - відкриті. Тобто, мінімум 100 тисяч або не знають, або не хочуть про це говорити", - сказав артист.

Також MONATIK підкреслив, що діагностування ВІЛ на ранніх стадіях збільшує можливість лікування хвороби.

"Сьогодні ВІЛ - це не вирок. Сьогодні цей вірус лікується, якщо вчасно знайти і зрозуміти нашу важливість у цій справі. Здоровий Світ починається з кожного з нас", - резюмував співак.

Шанувальники артиста подякували MONATIK за свідому соціальну позицію, а також поділилися в коментарях своїм досвідом з діагностування ВІЛ-інфекції:

"Так круто, що ви такий соціально відповідальний!" - написала ksenia.krvns.
"Умничка! Як би хотілося , щоб в моду увійшло бути здоровим, активним, що несе у світ щось творче! Спасибі Вам за те, що відкриваєтеся нам навіть в таких інтимних питаннях!" - написала nata_tananian.

"Діма, ви молодець, що привертаєте увагу до цієї теми! Вона дуже актуальна, а інформування населення, на жаль, мало у нас в країні (( а ви кумир і лідер думки для дуже багатьох молодих людей, підлітків, так що є на що вони прислухаються! Дякуємо за вашу свідому соціальну позицію, ще більше поваги до вас!" - написала _annnett.

Читайте також MONATIK представив зворушливу пісню українською мовою.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся