ua en ru

Бред Пітт має намір розв'язати з Анджеліною Джолі війну

Бред Пітт має намір розв'язати з Анджеліною Джолі війну Фото: Анджеліна Джолі (instagram.com/brangelinaofficial)

Пітт має намір звинуватити екс-дружину в поганому поводженні з дітьми

Нещодавно Бред Пітт та Анджеліна Джолі змогли спокійно поговорити у присутності адвокатів, і актриса дозволила колишньому чоловікові забирати дітей на вихідні. Однак право фізичної опіки над дітьми все ще належить Анджеліні, а Бред продовжує наполягати на спільній. В американських ЗМІ повідомляється, що зараз у Пітта з'явився реальний шанс домогтися бажаного, та, навіть, помститися Джолі, яка на початку процесу розлучення звинуватила актора в жорсткому поводженні з власними дітьми. Бред готується оголосити Анджеліні справжню війну, повідомляє Radar Online.

Пітт був обурений кількома інцидентами, які нещодавно сталися з їх дітьми. За даними очевидців, 8-річна дочка Джолі та Пітта Вів'єн сильно вдарилася головою під час прогулянки в лондонському Гайд-парку. Це сталося в той час, як няня катала брата-близнюка дівчинки, Нокса, на кермі велосипеда. Мами малюків у цей час, навіть, не було в країні, вона виступала в Женеві в якості посла доброї волі ООН у справах біженців.

Дізнавшись про те, що сталося, Бред Пітт був неймовірно розлючений.

"Раніше він боявся, що якщо почне активно діяти, Енджі знову заборонить йому бачитися з дітьми, але тепер він налаштований рішуче", - повідомили інсайдери.

До речі, Анджеліна Джолі знову зібралася заміж.