ua en ru

"Буду часто їздити в Крим": син відомого російського музиканта зробив скандальну заяву

"Буду часто їздити в Крим": син відомого російського музиканта зробив скандальну заяву Фото: Ігор Тальков-молодший (facebook.сомИгорь Тальков)

Він підкреслив, що не боїться заборони на в'їзд в Україну

Син відомого російського музиканта Ігоря Талькова Ігор Тальков-молодший заявив, що не боїться часто їздити в аннексований Крим і виступати там. Про це повідомляє російське видання openrussia.org.

Він підкреслив, що не боїться заборони на в'їзд в Україну після своїх виступів в Криму.

"Чогось бояться-якого сенсу немає. Я для себе відкрив Крим. Це найпрекрасніше місце. Коли даєш там концерт, на ньому присутні багато людей як із Росії, так і з України. Фактично на обидва фронти транслируешь інформацію, яку я намагаюся максимально розжувати. Після концерту я також спілкуюся з людьми, які приїжджають з різних місць. Крим — це дуже корисне місце для музикантів. Ти можеш протестувати там інформацію, яку несеш. Тому я буду часто їздити в Крим", - заявив Тальков-молодший.

На питання журналіста про концерти в "ДНР" і "ЛНР", син відомого музиканта зізнався, що отримував запрошення звідти від своїх знайомих, але так і не підтвердив, що їздив до терористів.

Також музикант розповів, як він відноситься до Володимира Путіна. За словами Ігоря, Путін непогано представляє Росію в зовнішній політиці.

"Що стосується внутрішніх справ, то можна було б налагодити інакше. Незрозуміло, за кого він грає. То він не може відкрито, то він підтримує олігархію, а народ залишиться бідним", - вважає Ігор Тальков-молодший.

До речі, співак знаходиться в базі "Миротворця" за незаконний перетин українського кордону при відвідуванні півострова в березні 2016 року.

Нагадаємо, що журналісти показали, як дітей вчили стріляти з тренувальних автоматів і приміряли на них бронежилети під час "Дня народної єдності" в аннексированном Криму.

На сцені кримчан вітав Ігор Тальков-молодший, який закликав "українців і росіян припинити війну", а також назвав свій виступ "внеском у справу миру".