ua en ru

В Буковелі дізналися, хто з українських зірок краще катається на лижах

В Буковелі дізналися, хто з українських зірок краще катається на лижах Фото: Winter games Celebrities

Ольга Сумська і Віталій Борисюк оголошено переможцем зимових ігор зірок

У лижних гонках Winter Celebrities games, які відбулися в Буковелі в рамках фестивалю Winter Romantik Fest, оголосили переможця. Ним стала родина Ольги Сумської та Віталія Борисюка.

Учасникам фествеваля була запропонована траса слалом-гігант середньої складності з 14 воротами, повідомляє "Обозреватель".

Зірок і гостей курорту Буковель розділили на команди. Серед чоловіків перемога дісталася Віталію Борисюку, який пройшов лижну дистанцію за 36 секунд. Серед жінок найшвидшою виявилася актриса Ольга Сумська, яка подолала відстань за 40 секунд. Переможці отримали медалі та подарунки.

Другою серед жінок виявилася дочка Віталія та Ольги, 14-річна Ганна Борисюк, яка катається на лижах не гірше батьків.

"Анюта вміє кататися з 3-річного віку. Вона, як і ми, любить лижі. А освоювала техніку катання на знаменитому італійському гірськолижному курорті Кронплац з інструкторами високого класу. У цій гонці Аня поступилася мені всього 2 секундами. Впевнена, що наступного року легко переможе мене", – зазначила Сумська.

Віталій Борисюк також розповів, що допомогло йому здобути перемогу.

"Я зрозумів, що потрібно зняти лижну куртку та бігти без неї. Це допомогло мені заощадити та виграти 7 секунд. Вони принесли мені перемогу ", – розповів актор.

В Буковелі дізналися, хто з українських зірок краще катається на лижахВ Буковелі дізналися, хто з українських зірок краще катається на лижахВ Буковелі дізналися, хто з українських зірок краще катається на лижах

Фото: Winter Celebrities games в Буковелі

"В таку морозну погоду кататися дуже складно. Потрібно особливо ретельно закривати обличчя та не забути одягнути термобілизну. Рекомендую активно рухатися, щоб розігнати кров і не переохолоджуватися. Якщо боїтеся обморозити обличчя, можна за 30 хвилин до катання нанести якісний дитячий крем чи ведмежий жир ", – порадив Борисюк.

До речі, вагітна Катя Осадча показала, як проводить новорічні канікули.