ua en ru

Колишнього учасника Backstreet Boys звинуватили в згвалтуванні

Колишнього учасника Backstreet Boys звинуватили в згвалтуванні Фото: WENN

Дівчина заявила, що Нік Картер примусив її до орального сексу

Американська актриса і колишня учасниця музичної групи Dream Мелісса Шуман заявила, що екс-вокаліст бойз-бенду Backstreet Boys Нік Картер зробив над нею сексуальне насильство. Про це дівчина повідомила в своєму блозі.

33-річна артистка розповіла, що це сталося 15 років тому, коли вони з Картером працювали над одним телевізійним проектом. Тоді вони вирушили до артиста додому і почали цілуватися, але Шуман не хотіла заходити далі і попросила Картера не квапити події. У відповідь на це чоловік розлютився і примусив її до орального сексу. Шуман зізналася: "Він кинув мене на ліжко і заліз на мене. Я сказала йому, що я незаймана і не хочу займатися сексом. Я сказала, що зберігаю себе для майбутнього чоловіка. Я повторювала це знову і знову. А він прошепотів мені у вухо : "Я можу бути твоїм чоловіком"".

Також актриса зазначила, чому вирішила розповісти про цей інцидент через довгий час: "Я ненавиділа себе за те, що сталося. Пізніше він мені часто дзвонив, але я не брала трубку, ми не зустрічалися, але у нас був один і той же менеджер, який незабаром заявив, що не зацікавлений в мені, не знаю, чи впливав Нік на його рішення, але тоді на моїй кар'єрі було поставлено хрест. Нині ж, я бачу, як багато жінок звинувачують Харві Вайнштейна за домагання. Моя сім'я вирішила, що я не повинна більше мовчати про це".