ua en ru

"Відчуваю себе знищеною": хакери зламали особистий щоденник Меган Маркл

"Відчуваю себе знищеною": хакери зламали особистий щоденник Меган Маркл Фото: Меган Маркл (flickr.com)

Щоденник актриса вела в 2010-12 роках

Хакери зламали електронний щоденник актриси Меган Маркл, повідомляє Storinka.

Так, в мережі майбутня дружина британського принца Гаррі розповіла про тяжкість акторського ремесла. Актриса писала, на що їй доводилося йти, щоб отримати роль.

Маркл розповіла про жорстке суперництво між колегами, бездушних режисерів і сценаристів. Також акторам давали стимулюючі препарати прямо на знімальному майданчику.

Артистка поділилася, що отримання ролей відзначала з шампанським в колі близьких друзів. Проте після невдалого кастингу Маркл проводила день в ліжку, з'їдаючи коробку печива вприкуску з вином. Також актриса не рідко відчувала брак грошей.

"Мені довелося заморозити членство в одному з клубів, позичати кошти у знайомих, працювати в тих проектах, які я ненавиділа, відчуваючи себе знищеною, при цьому грати в любовних сценах, цілуючись з колегами, з рота яких тхне за версту", - писала акторка.

Всі публікації зірки були зроблені в період з 2010 по 2012 рік. Після оприлюднення останніх зізнань, Маркл закрила акаунт.

До речі, у Великобританії Скотленд-Ярд проводить розслідування після того, як в Кенсінгтонський палац доставили конверт з білим порошком на ім'я принца Гаррі та його нареченої актриси Меган Маркл.