Данилко повідомив, як українські політики "вбивають" конкурсантів Євробачення

STYLERЗірки        29.11.2016 - 18:11
Фото: Андрій Данилко (kvedomosti.com)
Фото: Андрій Данилко (kvedomosti.com)

Артист розповів, що Україну рік за роком представляють однотипні виконавці

Український артист Андрій Данилко розповів, що на пісенний конкурс Євробачення їдуть одні лише однакові виконавці, в основному дівчата. Данилко вважає, що Україну повинні представляти різні артисти.

До того ж Данилко вважає, що не потрібно заважати політику і пісенний конкурс, передає Ivona.

“Євробачення завжди було однобоко представлено від України. Була тільки жіноча історія. З року в рік. Якщо звичайно не брати групи "Гринджоли", яку в свій час підставили і вбили хлопцям кар'єру. Тому що втрутилася політика і їх висунули туди, як героїв. І люди, які це зробили, зіпсували хлопцям життя в музиці. Тому що не потрібно плутати Майдан і конкурс Євробачення. Тобто в основному були представлені дівчинки. Це було не погано, але однобоко", - розповів артист.

Данилко запропонував відправляти на Євробачення побільше хлопців і чоловічих колективів.

“Я думаю, було б здорово, якщо б були хлопці. Торішній національний відбір поміняв і відновив українську сцену. Тоді я відчув, що відкрилася нова сторінка. За лічені дні з'явилася маса нових артистів, які отримали свою аудиторію. Ті ж групи Pur:Pur, SunSay, Hardkiss, Brunettes Shoot Blondes. Вони всі хороші були. І я хотів більшою мірою, щоб виграв SunSay. Тому, що хотілося, щоб був представлений хлопець на конкурсі", - підсумував він.

Раніше Данилко виправдав артистів, які виступають в РФ.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся