ua en ru

"Навіть думала завершити кар'єру": співачка Могилевська зробила сенсаційну заяву

"Навіть думала завершити кар'єру": співачка Могилевська зробила сенсаційну заяву Фото: Наталія Могилевська (instagram.com/nataliya_mogilevskaya)

Українська зірка розповіла, хто допоміг їй впоратися з депресією

Знаменита українська співачка, переможниця проекту "Танці з зірками 2017" Наталя Могилевська, зізналася, що думала про те, щоб завершити свою кар'єру. Про це українська зірка розповіла в інтерв'ю виданню Elle.

Наталя Могилевська пояснила, чому вона зробила перерву в кар'єрі і які події з її особистого життя вплинули на рішення повернутися в шоу-бізнес.

"Я пішла тому, що зрозуміла: ні успіх, ні гроші, ні чудова фізична форма, ні хороший чоловік не зробили мене щасливою. Я відчувала порожнечу і відчувала, що найцінніше в житті упустила. Хоча у мене було все, про що можна тільки мріяти. Тому я припинила свої справи і зайнялася серйозною внутрішньою роботою", - розповіла Могилевська.

Під час п'ятирічної відсутності, співачка шукала відповіді на фундаментальні питання, вивчала психологію, йогу, основи ведичного знання і подорожувала по Індії.

"Цей період закінчився поїздкою до Індії, життям у селі в повній тиші і самоті, з медитаціями і наставником, якого в підсумку я знайшла", - розповіла співачка зізналася, що в якийсь момент вона задумалася про те, щоб завершити свою кар'єру.

"У якийсь момент я навіть думала завершити кар'єру і вести життя, сповнене тиші, десь на березі тихої закарпатської річки в горах. Але вчитель переконав мене, сказавши, що моя доля і місія полягають у тому, щоб співати для людей і, головне, навчати і допомагати іншим бути успішними і самодостатніми. А якщо не буду цього робити, буду дуже нещасна. Тому я повернулася, але вже зовсім іншою", - відкрила таємницю зірка.

Могилевська розповіла, що причиною її депресії стало розлучення з чоловіком і тільки робота над собою допомогла їй повернутися до творчості.

Поділилася Наталя Могилевська та планами на майбутнє. Вона хоче організувати величезний сольний концерт, планує знятися в кіно і створити власний фільм.

"Я готую великий сольний концерт, в якому буду і співати, і танцювати одночасно. Шукаю нові пісні, сповнені радістю, світлом, любов'ю, глибиною. Я серйозно ставлюся до своєї роботи з дітьми. Наша дитяча школа творчості Talant має сьогодні вже чотири філії в різних містах України. І звичайно, я б знялася в кіно. Навіть більше скажу – я дуже хочу зняти фільм, який буде не тільки цікавим, але і корисним, що-то на кшталт "Їж. Молися. Люби" по-українськи", - поділилася співачка.

Відео: Нататья Могилевська в самих блискучих нарядах сезону в новій зйомці ELLE (YouTube/Elle.ua)

До речі, Наталя Могилевська розповіла, як "жила по чоловічому принципу".