ua en ru

"Навіть не думали, що вони залишилися": у квартирі Жанни Фріске виявили цінну знахідку

"Навіть не думали, що вони залишилися": у квартирі Жанни Фріске виявили цінну знахідку Фото: Жанна Фріске (facebook.com/ZhannaFriske)

Родина померлої співачки провела в її квартирі день пам'яті

В будинку покійної співачки Жанни Фріске, яка померла від раку, її сім'я знайшла знахідку. Це були давні дитячі фотографії виконавиці, про які всі вже забули. Про це повідомляє "7 днів".

Сестра, мама і подруга артистки зустрілися разом, щоб підтримати один одного і поділитися приємними спогадами про Жанні. Родичі зібралися в квартирі ще вранці, а розійшлися пізно ввечері. Все це час вони розглядали унікальні фото, про існування яких навіть і не здогадувалися.

Наталя розповіла, що у квартирі Жанни ними були знайдені альбоми з архівними знімками. Сім'я зірки була впевнена, що вони згоріли у пожежі, що сталася у 2008 році на їх території заміського будинку. Але, як виявилося, ці матеріали збереглися, чого, зрозуміло, були дуже раді сестра і мама Фріске.

"Приїхали в гості до нашої Малечі...З мамою розбирали фотки. Годин з 12 до 21 без зупинки сиділи згадували, базікали... і таке відчуття що вона була з нами поруч. Знайшла стільки фоток наших дитячих! Навіть не думала що вони залишилися... (думала всі фото і відео згоріли в лазні в 2008 році), але немає! І я дуже рада цьому", — поділилася Наталя.

"Навіть не думали, що вони залишилися": у квартирі Жанни Фріске виявили цінну знахідкуФото: Жанна Фріске (facebook.com ZhannaFriske)

Нагадаємо, що Жанна Фріске померла влітку 2015 року, а її сім'я досі не може повірити в те, що трапилося. В день річниці смерті артистки Наталія розповіла про те, що життя після відходу улюбленої сестри стала схожою на страшний сон.

Читайте також на спадкоємців Жанни Фріске подали в суд із-за грошей на лікування.