ua ru

"Навіть ночувати там не хотілося": Приходько розповіла про своє життя в Росії

"Навіть ночувати там не хотілося": Приходько розповіла про своє життя в Росії Фото: Анастасія Приходько (instagram.com/prykhodko_official)

Співачка назвала росіян "енергетичними вампірами"

Українська співачка, Заслужена артистка України, волонтер і громадський діяч Анастасія Приходько розповіла про своє життя в Росії, яку вона представила на Євробаченні в 2009 році. Про це вона розповіла в інтерв'ю Gazeta.ua.

"Я жила в Росії сім років. Але вже 14 грудня 2013 вийшла на сцену Майдану. Останній концерт в Росії у мене був на Різдво 2014 в Сокільниках. Останнє інтерв'ю - 3 березня на Першому каналі в ток-шоу Юлії Меньшової. Останній раз я поїхала в Крим 8 березня 2014. Потім, коли Крим окупували, я для себе вирішила, що більше в Росію не їжджу. Чим далі, тим більше я з Росією рвала. Віддала отримані там нагороди, тому що зрозуміла, що довіряти цій країні не можна вже ніколи. Тому для мене тема Росії закрита", - підкреслила співачка.

"Мені зовсім не шкода, що я звідти поїхала. Шкода тільки, що багато часу я на неї витратила і не змогла зрозуміти раніше: Україна - це моя мати. А тема Росії мені, навіть, не цікава. Нехай вони там всі перегризуться. Нехай хоч вішаються. Мені байдуже. Серце не йокне", - додала вона.

Приходько розповіла, що почувала себе не зовсім у своїй тарілці, коли працювала в РФ.

"Ми ніколи не станемо рідними в чужій країні. Тому я все роблю для того, щоб захистити Україну. Тому що це мій дім. Тут я почуваю себе вільною. А з Росії я намагалася якомога швидше виїхати ще в 2011-2012 році. Якщо можна було швидко там зробити роботу, я о 7 ранку вилітала туди, працювала, і о 23 сідала на останній рейс у Київ. Мені, навіть, ночувати там не хотілося. Тільки тут відтеплюся - треба знову туди їхати", - розповіла виконавиця.

"В Москві люди мені бачилися зашореними. І вони там всі дуже злі. Коли повернулася в Україну, мені говорили: "Приходько, тут так не спілкуються. Тут все набагато м'якше". А я розмовляла агресивно і голосно. Тому що там по-іншому не можна: треба відстоювати своє місце під сонцем, щодня доводити, що ти маєш право бути на цій сцені, ти повинен працювати, як кінь", - зазначила Приходько.

"Там ніколи сонце не світить. Навіть, влітку все-все сіре. І люди якісь сірі, похмурі. Таке враження, що їх клонували всіх. От є еліта, бомонд якийсь. А звичайні люди - клони такі ходять", - поділилася співачка своєю думкою.

"Вони в мене крали мою енергетику. Ми, українці, дуже щирі, відкриті люди. А там одні енергетичні вампіри", - заявила вона.

"Було, навіть, приємно, що в Росії не знають української мови. Можна було як хочеш лаятися при них українською, а воно дивиться, як корова, і не знає, що тобі відповісти. А мені класно. Я виплеснула своє обурення", - розповіла зірка.

"Так, у нас для артистів мало місця - уваги, розвитку, фестивалів. А там ти в турі просто живеш рік. Звичайно, заробітків тут набагато менше, ніж в Росії. Але мені вистачає. Всіх грошей на життя не заробиш", - додала Приходько.

До речі, Приходько розповіла, що їй заважало виїхати з Росії під час Євробачення.