ua en ru

День святого Валентина: Українські зірки поділилися своїми романтичними історіями кохання

День святого Валентина: Українські зірки поділилися своїми романтичними історіями кохання Фото: Антон Лірник з дружиною

Тарас Тополя і Alyosha, Оля Полякова і Вадим, Антон Лірник, Євген Хмара, Гена Попенко - українські артисти розповіли читачам Styler про найпотаємніше - про кохання

У День святого Валентина Styler попросив українських зірок поділитися історіями кохання. Хтось розповів про першу закоханість, а декто - про те, як зустрів свою другу половинку.

Тарас Тополя: "Я закохувався то в одну, то в іншу"

тарас Тополя Фото: Тарас Тополя

Фронтмен українського гурту "Антитіла" зустрів свою першу любов у дитячому садочку. Правда, не одну, а відразу декілька!

"Перше кохання... Воно було в дитячому саду. Десь в 5-річному віці мене зачарували дві дівчинки: Іванка і Катя. Цікаво, що я закохувався то в одну, то в іншу – все залежало від того, в яку ранкову групу я прийшов в дитячий сад в той чи інший день.

Також пам'ятаю, як влюбився у вчительку по сольфеджіо. Але це було вже пізніше – років у 6. Там все було серйозно, без сумнівів", - розповів Тополя.

Alyosha: "Тарас підкорив мене своїм світоглядом, шанобливим ставленням до України, почуттям гумору та високою ерудицією"

Alyosha і Тарас ТополяФото: Alyosha і Тарас Тополя

А от учасниця "Євробачення-2010" співачка Alyosha розповіла про те, як дружба з Тарасом Тополею перетворилася в прекрасну історію кохання.

"Зі своїм нинішнім чоловіком, Тарасом Тополею, я зустрілася ще в 2009 році. Тоді ми перетнулися в кабінеті продюсерського центру. Через рік, коли моє життя почала стрімко змінюватися (2010 Alyosha взяла участь у Євробаченні, - ред.), Тарас запропонував взяти участь у концерті до дня міста Славське. Там, після виступу, ми ще три дні провели в прекрасних Карпатах.

Тарас підкорив мене своїм світоглядом, шанобливим ставленням до України, почуттям гумору та високою ерудицією. Спочатку ми просто товаришували, але потім зрозуміли, що не можемо одне без одного.

Через два роки ми твердо вирішили, що хочемо стати батьками. Це і стало початком нашої міцної сім'ї. Я шалено люблю своїх дітей і чоловіка, з кожним днем все більше і більше", - зізналася Alyosha.

Оля Полякова: "Сам Господь створив чудові спецефекти, щоб Вадик закохався в мене з першого погляду"

Оля Полякова та її чоловікФото: Оля Полякова та її чоловік Вадим

Оля Полякова та її чоловік Вадим щасливо живуть разом вже 13 років. Про те, як пара прийшла до сімейного щастя, можна зняти серіал, повний напруження пристрастей і несподіваних епізодів. Одним з таких яскравих моментів було знайомство співачки з коханим.

"Мене запросили виступити на благодійному вечір. Яке ж було моє здивування, коли замість хворих діток з кардіологічного центру я побачила тридцятирічних дядьків у дорогих костюмах. У відповідь на такий "сюрприз" я відмовилася виходити на сцену. Щоб вирішити непорозуміння, в гримерку прийшов Вадим, все пояснив і, як справжній дипломат, залагодив конфлікт.

Втім, це був не єдиний незабутній момент в той доленосний вечір. Під час виступу розігралася справжня гроза з блискучими блискавками. Сам Господь створив чудові спецефекти, щоб Вадик закохався в мене з першого погляду. Він досі любить згадувати той свій день народження: "Я як зараз бачу: гроза, вітер і ти в своєму рожевому платті, з такими ногами...", - розповіла Ольга.

Сьогодні подружжя Полякових виховує двох доньок – одинадцятирічну Машу і чотирирічну Алісу.

Антон Лірник: "Ми не пережили квітково-цукерковий період на початку наших відносин"

Антон Лірник з дружиноюФото: Антон Лірник з дружиною

Шоумен Антон Лірник згадав, як познайомився з майбутньою дружиною на концерті в одному зы столичних клубів.

"Історія нашого знайомства зовсім проста, але для нас, звичайно, дуже особлива. Було це шість років тому. Ми познайомилися на концерті нашого спільного друга Олексія Мочанова, в клубі "Роут 66" на Жилянській. Зараз, там вже якийсь зовсім інший заклад..." - розповіло подружжя.

При цьому сімейство Лірник зізналося, що радують одне одного подарунками не тільки в День закоханих.

"Знаєте, ми не пережили квітково-цукерковий період на початку наших стосунків. На щастя, цей період розтягнувся на усе нашу життя і, сподіваюся, так буде завжди! Це не означає, що ми влаштовуємо заплановані вечері при свічках і пишемо один одному вірші, ні! Все завжди спонтанно і несподівано! Наприклад, у наших подарунків немає дат, а квіти я отримую в найбільш непередбачувані дні, тому ефект несподіванки і захоплення не залишають нас ніколи! В цьому, я вважаю, і полягає успіх відносин!".

Євген Хмара: "Тепер, через багато років після знайомства, ми одружені і чекаємо нашого первістка"

Євген Хмара з дружиноюФото: Євген Хмара з дружиною

Український композитор, піаніст-віртуоз Євген Хмара зустрів свою любов ще в музичній школі.

"Свою любов я зустрів несподівано, хоча ми разом ходили в музичну школу і були хорошими друзями. Тривалий час ми навіть не думали, що можемо щось відчувати одне до одного. Потім, коли зрозуміли, що це кохання, ні від кого ці відносини не приховували, але й не афішували...

Тепер, через багато років після знайомства, ми одружені і чекаємо нашого первістка", - поділився "любовною таємницею" Євген.

Гена Попенко: «Ми могли сказати більше, глибше, ніж під час зустрічі, на якій могли ніяковіти»

Гена Попенко з дружиноюФото: Гена Попенко з дружиною

Шоумен Гена Попенко зустрів свою любов на роботі і посоромився попросити у неї номер телефону.

"На роботі, одному із передноворічних свят, я побачив витончену, скромне і красиву дівчину. На роботі я, на роботі і вона. Були зайняті, але знаходили час на розмови про Новий рік та ще якийсь позитив. Робота добігала кінця, ніби і радісний момент, але радості не відчувалося - доведеться сказати "Бувай" цій красуні.

Весь її образ, здавалось мені, буде проти прямої і конкретної фрази про обмін телефонами, але піти без контакту не міг, тож... Попросивши її e-mail. А отримавши його, відразу почав писати листи. І що не менш важливо, отримувати відповіді.

Ця переписка відкривала і мене, і її краще, ніж звичайне спілкування. Ми могли сказати більше, глибше, ніж під час зустрічі, на якій могли ніяковіти, щось приховувати, не знаходити слів чи що там ще. Такий епістолярний роман тривав рік! Цілий рік листів, новин, внутрішніх роздумів, розповідей про особисте. Цей період був прекрасним і можна було б його продовжувати і до 99 років, але терпець увірвався", - посміхається Попенко.