ua en ru

Дев'ять колег по "Картковому будиночка" звинуватили Кевіна Спейсі в домаганнях

Дев'ять колег по "Картковому будиночка" звинуватили Кевіна Спейсі в домаганнях Фото: Кевін Спейсі (facebook.com/KevinSpacey)

Всі вони стверджують, що актор неодноразово зачіпав їх

Дев'ять людей з серіалу "Картковий будиночок" звинуватили актора Кевіна Спейсі в сексуальних домаганнях. Про це повідомляє телеканал CNN.

Вони розповіли, що актор створив "токсичну" атмосферу на знімальному майданчику і поводився як "хижак". За їх словами, на зйомках Спейсі регулярно чіпав інших чоловіків (в тому числі в області паху) і відпускав непристойні коментарі про їхню зовнішність (наприклад, "класна дупа"). Це часто відбувалося відкрито, на очах у всіх, і "все говорили про це".

При цьому в якості жертв він вибирав переважно молодих хлопців, які вважали за краще мовчати, побоюючись за кар'єру. Однією з жертв актора став помічник продюсера серіалу.

Про домаганнях з боку Кевіна Спейсі почали говорити після того, як актор Ентоні Реп згадав подібний інцидент 30-річної давності. Після цієї заяви Спейсі зробив камінг-аут і зізнався в нетрадиційній орієнтації. При цьому актор вибачився перед Репп за свою поведінку, яке він не пам'ятає.

Після звинувачень на адресу Кевіна Спейсі стало відомо про закриття серіалу "Картковий будиночок", де він грає головну роль. А зйомки останнього сезону були припинені.

Також агент Спейсі розповів, що актор вирішив пройти обстеження і лікування в клініці.

До речі, мексиканський актор розповів про численні домаганнях Спейсі.