ua en ru

Дмитро Комаров побував поблизу атомного реактора Фукусіма в Японії (відео)

Дмитро Комаров побував поблизу атомного реактора Фукусіма в Японії (відео) Фото: Дмитро Комаров (прес-служба)

Щоб зняти унікальний репортаж з епіцентру катастрофи, команді проекту "Світ навиворіт" довелося майже два місяці отримувати дозволи

У четвер, 2 листопада, о 22.00 в ефірі телеканалу "1+1" покажуть другий випуск програми "Світ навиворіт" з циклу "Вогняне кільце Японії" про небезпеку однієї з найбільш сейсмічно активних зон світу.

У продовженні спеціального репортажу про масштабну трагедію на АЕС Фукусіма 2011 року, що сколихнула весь світ, ведучий Дмитро Комаров та оператор Олександр Дмитрієв побувають у безпосередній близькості до реакторів і зруйнованих енергоблоків і покажуть атомну станцію зсередини.

Зйомка в закритій зоні проходила під суворим наглядом майже десятка працівників станції, які контролювали кожен відзнятий кадр, а за порушення могли конфіскувати всю апаратуру.

"Це особлива програма і найнебезпечніша частина нашого візиту в Фукусіму. Зібрати всі документи і отримати дозвіл на зйомку там вдавалося небагатьом журналістам зі всього світу. Наше завдання – своїми очима переконатися в тому, що наслідки страшної аварії не вийдуть за межі Японії", - ділиться Дмитро Комаров.

Дмитро Комаров побував поблизу атомного реактора Фукусіма в Японії (відео)Дмитро Комаров побував поблизу атомного реактора Фукусіма в Японії (відео)Дмитро Комаров побував поблизу атомного реактора Фукусіма в Японії (відео)Дмитро Комаров побував поблизу атомного реактора Фукусіма в Японії (відео)

Фото: Дмитро Комаров (прес-служба)

У новому випуску програми "Світ навиворіт" Дмитро Комаров розповість, як японцям вдалося не допустити забруднення світового океану радіацією, і які заходи прийняті для того, щоб аварія не повторилася.

Крім того, ведучий познайомить глядачів з самовідданими працівниками станції, які донині борються з наслідками аварії, і єдиним жителем зони відчуження, що залишився там заради порятунку сотень покинутих тварин.

У випуску глядачі побачать унікальний репортаж з епіцентру однієї з двох найбільших атомних аварій в історії людства.

До речі, в одному з випусків програми "Світ навиворіт" телеведучий Дмитро Комаров запобіг самогубство дівчини.