ua en ru

"Повинен перемогти": Кличко-старший зробив ставку на Усика в бою проти Гловацького

"Повинен перемогти": Кличко-старший зробив ставку на Усика в бою проти Гловацького Фото: Віталій Кличко та Олександр Усик (comments.ua)

Легенда українського боксу порівняв майбутній поєдинок зі своїм першим боєм за звання чемпіона світу з Хайдом, назвавши Гловацького "боксером Ліги чемпіонів"

Польський боксер Кшиштоф Гловацького – сильний суперник, але українцю Олександру Усику вдасться закінчити бій яскравою перемогою. Так вважає відомий боксер і мер Києва Володимир Кличко.

"Мені цей поєдинок нагадує бій проти британця Хербі Хайда в червні 1999 року. Це був мій перший бій за звання чемпіона світу на професійному ринзі, я полетів в Лондон битися з діючим чемпіоном. І несподівано для багатьох нокаутував Хайда вже у другому раунді", - цитує Кличка gazeta.ua.

За його словами, в цьому бою Усик зможе показати свій справжній боксерський рівень.

"Факт - це найсильніший суперник для Сашка в його професійній боксерській кар'єрі. Гловацький - боксер з Ліги чемпіонів. Але якраз такі бої і дають зрозуміти справжній рівень боксера. Впевнений, що Олександр, для якого це буде перший бій за звання чемпіона світу на професійному рингу, завершить поєдинок яскравою перемогою", - заявив Кличко-старший.

Нагадаємо, що бій Усик – Гловацького відбудеться 17 вересня 2016 року в польському Гданську.

До речі, в мережі з'явився промо-ролик поєдинку Усик - Гловацького.