ru ua

"Думаю, ви виправитеся": DZIDZIO образився на державу

"Думаю, ви виправитеся": DZIDZIO образився на державу Колаж РБК-Україна

Михайло Хома поділився подробицями про свою нову романтичну комедію

Український співак, режисер, продюсер і актор DZIDZIO розповів про свій новий фільм "DZIDZIO перший раз", який вже восени вийде на екрани.

В ефірі "Сніданку з 1+1" Михайло Хома зізнався, що він вклав в картину всю душу і чимало грошей, які довелося позичати. Держава ж, за словами артиста, у наданні фінансування йому відмовила.

"Знімаю власними силами. Збираю, позичаю. А держава в цьому році, я перший раз попросив, думав, що дадуть, і не дали. Так що я трошки ображаюся. Думаю, ви виправитеся. А я вам покажу, що я зробив без нікого. Накопичив, посів, але я думаю, що люди мене підтримають", - поділився DZIDZIO.

Відео: YouTube/Сніданок з 1+1

Також співак розповів, що романтичну комедію "DZIDZIO перший раз" він знімав у рідному селі Бортинки Львівської області. Більш того, зйомки стрічки проходили навіть у тому самому будинку, де народилася зірка.

"Цей фільм для мене - велика любов. Я вкладаю всю свою життя, все своє серце, я лягаю разом з ним спати, ми все це монтуємо. Цей фільм - це романтична комедія. Ви отримаєте дуже позитивні враження від картинки, тому що саме там де я народився, знімався цей фільм. В тій хаті, в селі Бортники. Я змушений був поїхати туди, бо мене туди кликало", - додав DZIDZIO, який не так давно вперше показав шанувальникам свою маму.

Раніше екс-учасник DZIDZIO розповів, чому артисти стали менше їздити на Донбас.

Відео:РБК-Україна