Два роки після смерті: Шепелєв розповів про "спілкування" з Фріске

Два роки після смерті: Шепелєв розповів про "спілкування" з Фріске
Фото: Дмитро Шепелєв (facebook.com dmitry.shepelev.7)

Батько співачки Володимир Фріске вважає, що телеведучий обманює всіх

Шоумен Дмитро Шепелєв спростував чутки про те, що він забув загиблу від онкології співачку Жанну Фріске. Останнім часом у ЗМІ з'явилися чутки про те, що у ведучого є нова любов.

Дмитро повідомив подробиці свого особистого життя під час ефіру програми "Насправді". Гостем програми став актор Валерій Гаркалін: артист розповів про те, як він пережив смерть дружини Катерини. Щоб підтримати Валерія, Шепелєв зізнався, що говорить про свою цивільну дружину Жанну в теперішньому часі.

Два роки після смерті: Шепелєв розповів про "спілкування" з ФріскеФото: Пара була щаслива разом (WomanChoice.net)

"Ви продовжуєте розмовляти з дружиною, і я розумію вас, бо я роблю те ж саме. Не хочеться згадувати про неї в минулому часі. Спасибі, що ділитесь цим, я вас розумію", - зізнався Дмитро.

Два роки після смерті: Шепелєв розповів про "спілкування" з ФріскеФото: Дмитро Шепелєв (instagram.com-dmitryshepelev)

Дмитро Шепелєв не раз підкреслював, що він дбайливо зберігає пам'ять про цивільній дружині. Між тим, батько співачки Володимир Фріске вважає, що телеведучий обманює всіх і тільки прикидається невтішним вдівцем. За словами Володимира Борисовича, Шепелєв жодного разу за два з половиною роки не був на могилі співачки. Дмитро не дозволяє сім'ї артистки бачитися з онуком Платоном так часто, як того б хотілося бабусі і дідуся. Під час інтерв'ю телеведучій Лєрі Кудрявцевій батько Фріске розповів, що Шепелєв навмисно стирає пам'ять про Жанну.

Нагадаємо, що в квартирі Жанни Фріске виявили цінну знахідку.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся