ua en ru

Джамала розповіла, як везла у Грузію незвичайний подарунок для кумира

Джамала розповіла, як везла у Грузію незвичайний подарунок для кумира Фото: Джамала (instagram.com/jamalajaaa)

Переможниця Євробачення поділилася, на які жертви пішла заради Бьорк

Знаменита українська співачка Джамала розповіла, що зробила незвичайний подарунок одній із своїх улюблених виконавиць - американській співачці Бьорк.

В інтерв'ю Каті Осадчій для її авторської програми "Світське життя" Джамала зізналася, що на концерті в Грузії піднесла артистці корону з крилами.

"Я везла Бьорк подарунок: корону з крилами, і я везла її через кордони, і всі хотіли її помацати. І говорили, що не можна везти в салоні. А я казала: ні, не чіпайте, це – для Бьорк. Я передала цю корону Бьорк", - похвалилася знаменитість.

Також Джамала поділилася, що поїхала до Грузії тільки заради американської зірки.

"Я тобі розповім чесно і відверто, що я поїхала до Грузії саме тому, що там відбувався концерт Бьорк. Бьорк – моя улюблена співачка. Вона тільки за минулий рік виступала п'ять разів взагалі. А тут два концерти і в Тбілісі. Це був просто подарунок" , - зізналася артистка.

Зазначимо, спочатку Джамала повідомляла шанувальникам, що поїздка в Грузію - це подарунок на день народження її чоловіку Бекиру Сулейманову.

Видео: Джамала розказала про Бьорк (Світське життя)

Цікаво, що Джамала подарувала чоловікові джинси і світшот, а друзі подружжя влаштували свято в "найкрутішому ресторані", де були традиційні танці та спів.

Щодо стилю в одязі, то артистка розповіла Катерині Осадчій, що їй подобаються деякі образи Ріанни та Маріон Котійяр.

Артистка відзначила, що радіє з того, що Україну вже в наступному місяці на дитячому "Євробаченні" представлятиме зірка "Голосу.Діти" Анастасія Багінська.

На думку виконавиці, правильним є те, що діти не привозять в свою країну дитяче "Євробачення" в разі перемоги, а просто беруть участь у конкурсі.

Раніше в СБУ прокоментували виступ російського репера-одного Джамали в Києві.