ua en ru

Джонні Депп утримує Ембер Херд

Джонні Депп утримує Ембер Херд Фото: Ембер Херд і Джонні Депп (hochu.ua)

Актори досі не розлучилися офіційно

Джонні Депп і Ембер Херд досі офіційно не розлучені. Причиною того, що ще з серпня зірки офіційно лишаються подружжям - тривалий розгляд справи, у якому представники Джонні Деппа звинувачують Херд.

Згідно з офіційною заявою юристів актора, Ембер Херд "продовжує непотрібне оскарження рішення суду задля привернення уваги преси у спробах продовжити свої 15 хвилин слави", передає People.

За 4 місяці, поки актори намагаються остаточно врегулювати всі юридичні деталі свого розриву, у Деппа з'явилося 100 тисяч доларів судових витрат, рахунок за які він виставив своєї все ще законній дружині.

Адвокати Деппа пропонують відняти суму з наступної виплати, обумовленої в угоді шлюборозлучному.

У свою чергу, Херд стверджує, що звинувачення адвокатів є "черговий жалюгідною спробою" Деппа та його представників не виплачувати належні їй згідно рішення суду 6,8 мільйонів доларів. Це сума, яку актриса попросила пожертвувати фонду ACLA і дитячому госпіталю Лос-Анджелеса.

Херд стверджує, що Джонні навмисно відкладає виконання судового рішення.

"Я хочу своє життя назад. Все, що мені потрібно від Джонні – це розлучення", – сказала у відповідь на звинувачення в свою адресу зірка "Ромового щоденника".

Наближені до Херд джерела погоджуються з актрисою, і впевнені, що Депп досі не байдужий до неї, а тому всіма способами намагається відтягнути розлучення, сподіваючись на другий шанс.

До речі, дружина Джонні Деппа зустрічається з відомою моделлю.